Англо-Американський Університет в Празі

Англо-Американський Інститут

Anglo-American University

Спеціальності, які пропонує інститут, дають учням теоретичні знання і практичні навички, завдяки яким випускники без труднощів знайдуть роботу на високому професійному рівні. Навчання проходить в маленьких групах, де особливе значення надається розвитку власної думки, творчого застосування отриманих знань на практиці. Англо-Американський університет в Празі співпрацює з партнерськими університетами в США: University of Hawai і Central Michigan University. В рамках програми «3 + 1» перші три роки навчання проходять в Празі, протягом четвертого року студент продовжує вчитися в одному з партнерських інститутів, де в результаті закінчує американський бакалаврат.

Інститут входить до міжнародної програми ERASMUS, що дозволяє студентам вчитися в інших країнах Європи. Також інститут має двосторонні угоди з такими університетами Європи:
Австрія — Fachhochschule des BFI Wien
Нідерланди — Hogeschool Zuyd
Англія — University of Salford
Туреччина — T.C. Yeditepe University
Фінляндія — HAMK University of Applied Science

Уже 20 років Англо-Американський університет, який є найстарішим приватним університетом в Чеській Республіці, пропонує якісну вищу освіту на англійській мові. В даний час в Англо-Американському Інституті навчаються понад 700 студентів. З моменту свого заснування в 1990 році, в інституті навчалися студенти з більш ніж 60 країн з усього світу. В університеті працюють викладачі зі ступенем доктора Єльського університету, Стенфорда і інших престижних, не тільки американських, університетів. Випускники успішно знаходять себе на ринку праці чи на батьківщині або за кордоном, як підприємцями, так і провідними працівниками національних і транснаціональних компаній, організацій, установ і дипломатичних служб.

Своїм міжкультурним середовищем і індивідуальним підходом Англо-Американський університет створює унікальне середовище для якісної освіти студентів. Навчання проходить тільки англійською мовою і засноване на американських і британських традиціях. Інститут створює інтерактивну середу навчання в малих групах, з акцентом на незалежне мислення, наукове мислення і вдосконалення навичок письмового та усного вираження.

Інститут розташований в красивому історичному палаці Лицарів Мальти недалеко від Карлового моста.

Вартість навчання (03.01.2011)

Бакалаврат

Денне навчання

Ціна за 1 кредит 1 ECTS credit 2.000 CZK
1 US / 2 ECTS credits 4.000 CZK
Бакалаврат повністю 90 US / 180 ECTS credits 360.000 CZK

Комбіноване навчання

Ціна за 1 кредит 1 ECTS credit 1.333 CZK
1 US / 2 ECTS credits 2.666 CZK
Бакалаврат повністю 90 US / 180 ECTS credits 240.000 CZK

Бакалаврат Comparative Business Law спільно з Університетом Уельсу

Цена за 1 кредит 2 UK / 1 ECTS credits 2.200 CZK
Бакалаврат повністю 360 UK / 180 ECTS credits 396.000 CZK

Очна форма навчання передбачає 15 US / 30 ECTS кредитів в семестр

Магістратура

Денне навчання

Ціна за 1 кредит 1 ECTS credit 2.300 CZK
1 US / 2 ECTS credits 4.600 CZK
Магістратура повністю 60 US / 120 ECTS credits 276.000 CZK

Комбіноване навчання

Ціна за 1 кредит 1 ECTS credit 1.533 CZK
1 US / 2 ECTS credits 3.066 CZK
Магістратура повністю 60 US / 120 ECTS credits 184.000 CZK

В Інституті діє система знижок за відмінну успішність.

Англо-Американський Університет пропонує наступні спеціальності:

Business Administration

Надає випускникам необхідні навички для роботи в транснаціональних компаніях і в місцевих підприємствах на менеджерських посадах. Програма навчання робить акцент на чотирьох основних дисциплінах: менеджмент, маркетинг, фінанси і стратегія.

Humanities, Society and Culture

Спеціальність орієнтована на вивчення сучасних демократичних суспільств та їх трансформацій. Ці суспільні зміни розглядаються серед таких гуманітарних дисциплін, як філософія, релігія, історія, культурна антропологія, культурологія, мистецтвознавство та література.

Politics & Society

Глибоке вивчення політології та суспільних наук, з сильним акцентом на історію та сучасні політичні на суспільні події в Європі, позицію Центральної Європи в світовій економіці.

Comparative Law

Навчання надає студентам фундаментальні знання і розвиває аналітичні здібності, необхідні для працевлаштування в якості професійних юристів.

International Relations and Diplomacy

Ця програма включає в себе ряд предметів, таких як: теорія міжнародних відносин, інтернаціональна економіка, міжнародне право, історія дипломатії, дипломатія і т.д.

Applied Sociology and Public Policy

Завданням цієї магістерської програми є ознайомлення студентів з новими напрямками і теоріями в галузі соціології та соціо-економічних теорій, методиками, використовуваними в галузі соціології та суспільної політики. Великий акцент робиться на розуміння змін, що відбуваються в теорії.