Цікаві статті у сфері освіти

Найпопулярніші спеціальності в Європі

У багатьох абітурієнтів виникає питання: куди піти вчитися? Напевно, багато хто з нас спочатку запитували батьків: «Батько, а ким ти хотів стати в дитинстві?» Або: «Мама, а що тебе спонукало до професії лікаря?» І далеко не всі початкові мрії батьків втілилися в життя. Чому ж? Адже багато хто з нас хотіли стати космонавтами або стюардесами. Або може льотчиками? А як же фотомоделі і актриси? З віком ми розуміємо, що це все дитячі наївні мрії, а реальність нам диктує зовсім інше.

При виборі майбутньої професії потрібно керуватися не тільки дитячими мріями, а й особистими уподобаннями і здібностями, і найголовніше, щоб професію, яку ви виберете була популярна. Адже від цього буде залежати на скільки ви будете успішні і як швидко знайдете роботу.

Якщо ви хочете отримати освіту за кордоном, то вам неодмінно слід орієнтуватися саме на те, які спеціальності користуються попитом зараз в Європі.

Фахівці сфери IT

Як часто ви користуєтеся Інтернетом? Напевно, кожен день: на роботі і під час навчання, і навіть коли відпочиваєте. До середини 2016 року кількість користувачів світової мережі сягнула 3,3 млрд. Люди — це більше половини населення планети, а на думку директора з маркетингу «Google Росія» Дмитра Кузнєцова число користувачів Інтернету в світі до 2020 року перевищить 5 млрд чоловік.

Стрімкий розвиток даної галузі вимагає все більше і більше фахівців. За даними Європейської комісії на 2016 рік в Європі було відкрито понад 700 тисяч вакансій в даній сфері.

Здобути освіту в сфері IT можна в наступних університетах: Чеському Технічному Університеті, в Чеському Аграрному Університеті и в Вищій Школі Економіки в Празі.

Інженери

Серед широкого спектру інженерних спеціалізацій найбільш популярні електрики, будівельники, механіки, а також фахівці в галузі біомедицини та технологій.

Лідируючим університетом в цій області є Чеський Технічний Університет в Празі — це найстаріший державний технічний університет в світі, який пропонує навчання на 8 різних факультетах, за більш ніж 50 технічних спеціальностей.

Економісти

Економісти необхідні в багатьох сферах: на виробництві, в бізнесі, в наукових дослідженнях і сфері фінансів. Залежно від того в якій сфері Ви отримаєте економічну освіту, буде залежить ваше подальше працевлаштування. На жаль, ринок праці досить насичений економістами, але попит на вузькоспеціалізованих фахівців безсумнівно високий. Адже отримавши освіту на економічному факультеті технологічного ВНЗ у вас в руках буде два козирі — знання економіки і технічні знання.

Факультет в Чеському Технічному Університеті в Празі в останні роки набирає все більшої популярності, а учні знаходять роботу за фахом уже на перших курсах університету. Не варто забувати про найбільший за кількістю студентів економічний факультет в Празі — Факультет Економіки і менеджменту в Чеському Аграрному Університеті. На факультеті готують блискучих фахівців, які відмінно розбираються не тільки в економіці аграрного сектора Чехії та Європи, але в інших галузях економіки.

Торгові представники, фахівці з маркетингу

Ці дві професії ми об’єднали, просто тому що вони обидві пов’язані з продажами. Чому ці дві спеціальності серед лідерів? Подивіться на сучасну економіку — конкуренція постійно зростає, саме тому покупці і кінцеві споживачі стають все більш прискіпливими і розбірливими. Доводиться винаходити нові способи і підходи, треба добре розбиратися в своїй справі, мати гарну репутацію і запропонувати дійсно якісний продукт.

Так чи інакше, маркетинг вивчається на всіх економічних спеціальностях в різному ступені. А вчитися на маркетолога можна лише в двох державних ВНЗ Чехії: у Чеському Аграрному університеті (на економічному факультеті) і Вищій Школі Економіки в Празі (факультет міжнародних відносин).

Лікарі

Вкрай затребувана професія в Європі, особливо в галузі стоматології, фармацевтики, акушерства, надання першої медичної допомоги і догляду за людьми похилого віку, медсестри.

Відмінних фахівців готують в Карловому Університеті, там цілих п’ять медичних факультетів, що пропонують навчання на медсестер, стоматологів, хірургів та інші традиційні напрямки. Але якщо Ви стежите за наукою і сучасними тенденціями, радимо вам придивитися до факультета біомедичних технологій в ЧВУТ — найновітніші дослідження, лабораторії, все те, про що ми поки тільки читаємо в книгах — там є реальністю і способом розробляти подальші технології! Цей факультет є лідером у своїй галузі, аналогів в Чехії немає.

Аналітики

Необхідні практично у всіх галузях економіки. Вони здійснюють збір і аналіз інформації, прогнозування розвитку ситуацій. Хороший аналітик повинен розбиратися в економіці, мати склад розуму здатний швидко і чітко проаналізувати ситуацію на ринку / в компанії, володіти навичками роботи в спеціальних програмах обробки статистичних даних. Не боятися великої кількості інформації і швидко орієнтуватися в цьому обсязі. Ну і мабуть найважливішим є — досконале володіння і доскональне розуміння принципів функціонування сучасної економіки.

У будь-якому випадку, при виборі професії важливо звертати увагу на власні переваги і схильності. Саме робота в цікавій області, де у вас буде бажання розвиватися, принесе вам гарні результати і дозволить досягти високої оплати праці.

За даними порталу jobs.cz на вересень 2016

Перші Гроші

Перші гроші. Заробляйте навчаючись.

Чехія країна великих можливостей, як в сфері отримання вищої освіти, так і в працевлаштуванні. Але важливим фактом є саме можливість працювати під час навчання.

Всі іноземні студенти, які проживають і навчаються на території Чехії, мають право працювати по найму по встановленим законам про працевлаштування. Не зважаючи на громадянство студента, для всіх умови однакові, студенти можуть офіційно працювати 20 годин на тиждень.

Це правило поширюється тільки на студентів з чинним дозволом на проживання (ВНЖ) і не працює в ставленні студентів підготовчих курсів. Однак студенти, які приїхали по програмам Міжнародного Союзу Молоді, відразу мають ВНЖ, оскільки підготовчі курси проходять саме при державних університетах в місті Прага. Студенти відразу отримують статус, що дозволяє підробляти з моменту приїзду на курси.

Отже, у кожного студента, який приїжджає в Чеську Республіку, є декілька варіантів працевлаштування під час навчання:

 • Можна спробувати працевлаштуватися в університет, де навчається сам студент. Деканат, бібліотека, кафедри – є багато місць, де не вистачає помічників. По перше — це зручно, по друге – це великий досвід і приємна робота.
 • Якщо студент погано володіє чеською мовою можна спробувати знайти російськомовну роботу. Ми не кажемо, що це легко, але можливо. Найпопулярніший варіант – продаж екскурсійних турів в Празі. Прага – туристичне місто, де туризм є одним з важливих складових економіки.
 • Існують спеціалізовані служби, які займаються працевлаштуванням на простих некваліфікованих роботах для молодих людей – «бригада». Найчастіше це робота, яка не потребує спеціальних навичок — роздача листівок, упаковка або розкладка товару, адміністрування в готелях, в супермаркетах, робота на ресепшені або в якості помічника продавця. Влаштуватися на таку роботу легко — знадобляться паспорт з діючою візою, телефон і доступ в інтернет — щоб переглядати спеціалізовані сайти.

Для студентів старших курсів — робота на постійній основі з частковою зайнятістю. У Чехії існує безліч компаній, готових брати на роботу студентів з певною спеціалізацією. Така співпраця взаємовигідна обом сторонам: студент отримує необхідні навички і досвід, а фірма — підготовленого молодого фахівця. Така робота не вимагає певних навичок: володіння ПК, знання англійської мови, вміння продавати, комунікабельність і відповідальність. І відповідно, на відміну від першого варіанту, для влаштування на постійну роботу, вам будуть потрібні специфічні документи: атестат або диплом (з нострифікацією), довідка з місця навчання і медичний страховий поліс. Спочатку студенти працюють на півставки — укладається договір, що описує права обох сторін — а потім, по закінченню університету — на постійній основі.

Пам’ятайте, якщо Ви поставите собі ціль знайти роботу – Ви її обов’язково знайдете.

Безкоштовна консультація спеціаліста

Чехія - країна можливостей

Чехія — країна можливостей

Чехія — країна, в якій географічне положення, слов’янська гостинність і доброзичливість не дозволять нікому відчувати себе іноземцем.

Одни з найголовніших переваг Чехії:

 • Низький рівень безробіття і злочинності
 • Якісна і безкоштовна освіта
 • Високий рівень життя
 • Стабільна політична система
 • Соціальна забезпеченість
 • Сприятливий клімат
 • Член Євросоюзу
 • Схожий менталітет з українцями
 • Схожість української і чеської мови
 • Відмінне місце розташування
 • Екологічно чиста країна
 • Туристичний центр

Перераховані вище пункти вказують наскільки Чехія країна великих перспектив і можливостей у всіх її проявах.

Що стосується світового рейтингу за показником високого рівня життя, Чехія входить в ТОП — 50 країн. Як правило, займає з 25 по 30 місце.

Важливим фактором являється те, що в чеських університетах є наявність програм обміну, завдяки яким студенти отримують колосальний досвід навчання і практику в інших європейських країнах, таких як Німеччина, Італія, Австрія і т.д.

Диплом чеських університетів визнається в усьому світі, тому якщо Ви замислювалися здобути освіту в іншій країні, рекомендуємо звернути увагу саме на Чехію. Ви зможете поєднувати добрий підробіток, якісну освіту і практичний досвід під час навчання відразу. Плюс до цього Ви будете також практикувати навички англійської мови, яка є міжнародною, так як багато предметів викладаються саме на ній.

Чеський диплом — це ключ, що відкриває безліч дверей. Тому якщо ви мрієте про швидкий старт і великі можливості для кар’єрного зростання, хочете попрацювати в різних країнах світу і стати по-справжньому відмінним фахівцем в обраній галузі, то освіту в Чехії напевно доведеться вам до душі.

Також в цій країні сприятливі умови для відкриття підприємства. Залежно від виду підприємницької діяльності процес реєстрації нової фірми триває від 4 до 15 робочих днів, а також для відкриття власної фірми не потрібен великий початковий капітал.

І так, ми бачимо, що Чехія одна з найсприятливіших країн для імміграції українців. Країна пропонує прекрасний шанс реалізувати свої ідеї та мрії — найголовніше  правильно скористатися ними.

Безкоштовна консультація спеціаліста

Цікава чеська мова, чому її легко вчити українцям?

Чехія по праву входить в Топ-10 найбільш привабливих країн для іноземців, перш за все, через можливість отримання безкоштовної вищої освіти, досить високого рівня життя, її центрального розташування у Європі та легкої для українців вивчення чеської мови. Однією з умов вступу в чеський ВНЗ є навчання на чеській мові, вимоги діють як для чехів, так і для іноземців. Можливість отримання бюджетної освіти в Чехії приваблює багатьох і одним з перших питань, які виникають у людини це: чи можна вивчити чеську мову за рік?

Чеська мова належить до групи західнослов’янських мов, тому не секрет, що для українців, які досконало володіють російською та українською мовами, чеський вчиться швидше і легше. Коли ви вивчаєте французьку, іспанську, італійську мови, ви маєте справу з великою кількістю незнайомих слів. У чеській мові, незважаючи на наявність відмінків і правил вимови, багато слів можна буде легко розпізнати. Однак не поспішайте з перекладом багатьох слів, інакше Ви можете потрапити в незручну, а нерідко кумедну ситуацію.

Так, наприклад, якщо Ви хочете похвалити запах парфумів дівчини в Чехії, то потрібно сказати, що : дама смердить.  Парфуми в чеській мові перекладаються як „вонявка“. Щоб похвалити аромат їжі, не поспішайте з компліментом «як смачно пахне», так як сморід асоціюється з чимось приємним, а запах, навпаки з чимось огидним. Тому всі дівчата в Чехії смердять парфумами, а сміттєві баки пахнуть. Для носіїв української та російської мови, такі чеські слова як „хапати“ (розуміти), „паливо“ , „сранда“ (не-не, це жарт), „мраз“ (мороз) та „мзда“ (плата), pohanka (гречка) здаються досить кумедними.

Незважаючи на те, що багатьом російськомовним і україномовним людям через велику кількість схожих слів не здається складною, не треба ставитися до вивчення мови легковажно. Для вступу в університет і проходження конкурсу на бюджет враховується не тільки знання граматики та орфографії, але й впевнена розмовна мова, розуміння термінології і т. ін.

Гарна чеська мова – ключ до успішного вступу на бюджет, але щоб під час вступних іспитів дійсно володіти рівнем мови, необхідним для зарахування на бюджет, були розроблені підготовчі курси при провідних державних університетах, викладання в яких ведеться професорами вузів. В українських студентів під час підготовчого року є можливість, завдяки близькості мов, вивчити чеську до рівня B1-B2, визнати документи про освіту в Чехії, успішно скласти вступні іспити у ВНЗ, продовжити навчальну візу, не приїжджаючи в Україну.

В інтернеті представлено велику кількість навчальних матеріалів і сайтів для вивчення чеської самостійно. Вивчення мови в штучному середовищі вимагає набагато більшого часу і сил для вдосконалення рівня володіння мови. В незалежності від того, скільки часу приділяєш чеському в день, російська або українська є невід’ємною частиною Вашого життя, тому що, як правило, вдома всі спілкуються рідною мовою. Через це знання чеської мови обмежується книжковими фразами і знанням граматики. Для вдосконалення мови потрібне постійне тренування і занурення у мовне середовище.

Відмінна мовна та профільна підготовка на підготовчих курсах при державних вузах та потужна кураторська підтримка на всіх етапах навчання допоможуть Вам здійснити свою мрію і стати студентом престижних європейських вузів в Чехії.

Оберіть своє майбутнє просто зараз!

Зателефонуйте за номерами: +38 044 361 30 44, +38 09344 22 41, +38 096 361 30 44 або приходьте до нашого офісу та отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів за адресою: м. Лук’янівська, вулиця Січових Стрільців 77.
Контакти

Відкриті двері чеських університетів.

Відкриті двері чеських університетів

Кожен успішний студент України з настанням осені починає замислюватись про те до якого університету йому вступити, які університети є престижними, який прохідний бал до вступу та інше.

Станом на сьогодні, європейський диплом оцінюється в декілька разів вище за український і безумовно шанси знайти високооплачувану роботу вищі саме з європейським дипломом.

Чехія вважається однією з країн в яких освіта займає поважне місце. Студенти, які вже отримали диплом в чеських ВНЗ і були наполегливі щодо пошуків роботи за кордоном займають престижні місця по всій Європі і за її межами.

Безкоштовна освіта, вступ без ЗНО, можливість нострифікації — одні з багатьох переваг навчання в Чехії.

У студентів, які ще не визначилися, в якому вищому навчальному закладі вони хотіли б навчатися, є шість тижнів на те, щоб подати заяву про вступ до обраного вузу. Якщо рішення ще не прийнято, познайомитися з роботою вузу можна в Дні відкритих дверей, які зараз проходять в усіх університетах Чехії.

Такі відомі університети як Карлів Університет, Чеський Аграрний Університет, Вища Школа Економіки, Чеський Технічний Університет та інші розповідають своїм відвідувачам про переваги освіти в європейських вузах, вступні іспити та життя студентів . Батьки і студенти зможуть побачити на власні очі приміщення в яких будуть навчатися студенти, студентські гуртожитки, де проживають студенти, обладнання, яке супроводжує процес навчання, технології за допомогою яких надається освіта.

Міжнародний Союз Молоді пропонує Вам не тільки познайомитись з університетами Чехії, а й підготуватись до вступу і підвищити рівень володіння іноземними мовами. Наші програми розроблені таким чином, що задоволеними залишаться як студенти так і їх батьки. Адже кожна програма насичена цікавими екскурсіями, професійним супроводом кураторів протягом всього періода підготовки, спілкуванням з носіями мови і багато іншого.

Варто також згадати, що Чехія являється безпечною країною. Отже, батькам студентів не доведеться переживати з цього приводу.

Університети Чехії надають безкоштовну освіту чеською мовою майже по всіх напрямках підготовки. Не втрачайте можливості познайомитись з Чехією вже на цих канікулах. Спеціально для Вас ми розробили осінні та зимові програми, які спрямовані огорнути Вас атмосферою Праги і провести відпочинок весело і з користю.

Якщо Ви не визначились з напрямком навчання, або у Вас є питання щодо програм навчання – звертайтесь до наших консультантів. Наш офіс в Києві: метро Лук’янівська, вул. Січових Стрільців 77 (офіс 730)

А також Ви можете звернутися до нас в онлайн-консультанті, або заповнити форму зворотнього звязку.
Контакти

Англійська для дітей

Як навчити свою дитину англійській мові, на що варто звернути увагу?

Англійська мова є офіційною державною мовою більше ніж в 60 країнах і вважається однією з головних мов світу. Саме англійська мова — міжнародна мова і будь-яка освічена людина погодиться з тим, що знання англійської мови необхідно. Вона потрібна туристам, вченим, політичним діячам, учням, студентам.

Прививати і навчати іноземну мову дітям потрібно з малку. Питання в тому, як це зробити?! Міжнародний Союз Молоді допоможе Вам з цим розібратися.

1. Перший основний момент — викладач, буде це вчитель в школі або на підготовчик курсах, ця людина повинна бути професіоналом своєї справи. Обов’язково через пару уроків поцікавтеся у дитини чи подобається йому навчання і найголовніше сам педагог.

2. Діти дуже активні, так чому б не використати цю рису в позитивному напрямку. Можна використовувати ігри під час уроків з англійськими словами. В інтернеті є багато варіантів такого роду занять.

3. Література. Одне слово, а значення колосальне. Дуже багато залежить саме від підручників з вивчення іноземної мови. Найголовніше підібрати підручники під вік дитини і гарних авторів.

4. Дуже важливо з дитинства привчити читати різні казки, оповідання та дивитися мультфільми саме на англійській мові. Єдине, потрібно так само, як і з підручниками для навчання — підбирати все правильно по віку дитини.

5. Те ж саме можна і робити з музикою. Вибрати пісню англійською мовою, її вивчити, а далі вже кожне слово переводити окремо. Таким чином розширюється словниковий запас, пам’ять і любов до музики.

6. Не забувайте дитину хвалити. Дитина повинна відчувати себе важливим. Наприклад, якщо Ви поїхали за кордон сім’єю нехай спитає щось англійською, наприклад, скільки коштує та чи інша річ =)

Дуже важливо, як можна частіше і більше занурювати дитину в англомовне середовище.

7. Найкращий спосіб — це відправити дитину вивчати англійську мову на канікулах в мовну школу за кордон. Зараз є безліч варіантів, країн, установ — які пропонують саме навчання в середовищі з носіями мови. Дитина за місяць покращить свій рівень так, як вдома б йому знадобилося місяці три — чотири мінімум.

8. Вчіться разом. Це порада для тих батьків, які не вчили іноземну мову в школі або університеті. Для вас використання перерахованих вище методів поки важко. Але не турбуйтеся, вихід є завжди. Чому б не почати вчити англійську разом з дитиною? Таким чином, Ви змогли б не тільки поєднувати приємне з корисним, а й спілкуватися у вільний час зі своєю дитиною англійською мовою =)

За детальною консультацією звертайтеся в наш офіс в Києві: метро Лук’янівська, вул. Січових Стрільців 77 (офіс 730). Або скористуйтеся онлайн чатом чи формою зворотнього звязку.

Контакти

Університети Чехії

ТОП-3 університети в Празі

Коли Ви або Ваша дитина обирає університет, в якому хоче здобувати вищу освіту, Ви акцентуєте увагу на такі фактори, як:

 • Наявність бажаної спеціальності в університеті
 • Престижність ВНЗ
 • Практична база під час навчання
 • Вартість навчання
 • Якість освіти

Так як в Чехії навчання в державних університетах чеською мовою безкоштовне, до перерахованих вище факторів, додаються такі вимоги:

 • Тип вузу (приватний або державний)
 • Вступні вимоги

І так, нижче ми наведемо Вам ТОП-3 кращих державних університета в Празі.

1. Карлів Університет

Карлів Університет

Про цей університет чули багато людей, він входить в рейтинг найкращих університетів світу (QS World University Rankings) і є одним з найстаріших університетів. Заснований в 1348 році — це не тільки перший вуз Чехії, а й усієї центральної Європи. Ян Гус, знаменитий діяч епохи Реформації, був не тільки його випускником, а й ректором.

В даний час університет складається з 17 факультетів (14 в Празі, 2 в Градец-Кралове і 1 в місті Плзень).

На даний момент в Карловому університеті навчається понад 53 000 студентів, з них більше 15 тисяч студентів навчаються на бакалавраті, 26 тисяч на магістратурі і понад 7 тисяч на доктурантурі. Близько десяти відсотків від загального числа студентів — іноземці.

У цьому вузі вчилися письменники Карел Чапек і Франц Кафка. Серед найвідоміших випускників — фізики Альберт Ейнштейн і Нікола Тесла.

Карлів університет займає 7 місце в рейтингу університетів Європи та 1 місце за кількістю студентів, які приїжджають в рамках програми обміну Erasmus.

Навчання також можливо і на англійській мові.

Програми підготовки до вступу в Карлів Університет

2. Чеський технічний університет в Празі (ЧВУТ)

CVUT

ЧВУТ найстаріший технічний вуз Європи, в 2007 виповнилося 300 років від дня його заснування, почав працювати в 1707 році. На сьогоднішній день університет займає 156 місце в рейтингу кращих технічних університетів світу.

Чеський Технічний Університет також, як і Карлов університет пропонує навчання англійською мовою і має широкий вибір програм з обміну студентами, що дозволяє учням навчатися не тільки в Чехії, але і за її межами.

В університеті навчається близько 25 000 студентів по 419 спеціальностями.

Важливо зауважити, що ЧВУТ тісно співпрацює з багатьма компаніями, в їх числі Toyota, Bosch, Siemens, Honeywell, ABB Group, McKinsey, DaimlerChrysler, Skoda Auto, Ericsson, Vodafone.

Програми підготовки до вступу в Чеський технічний університет в Празі

3. Чеський Аграрний Університет (ЧЗУ)

CZU

ЧЗУ в 2006 році відсвяткував свій столітній ювілей. На сьогоднішній день університет належить до кращих державним освітніх закладів і є провідним вузом в області землеробства і лісового господарства в Чехії. Також даний університет є третім найбільшим університетом в Празі.

ЧЗУ дуже популярний — більше 10.000 абітурієнтів в рік на 150 спеціальностях в рамках програм бакалаврату, магістратури та аспірантури.

ЧЗУ, як і два попередніх вуза пропонує навчання англійською мовою і має наявність програм обміну.

Показники університету високі, так як 97% студентів влаштовуються на роботу під час або після навчання.

Є ще одна риса, яка відрізняє ЧЗУ від інших університетів — внз побудований за принципом студентського містечка, тобто на одній території знаходяться учнівські корпусу, гуртожитки, лабораторії, гольф поля, столові, спортивні майданчики, тренажерний зал і так далі.

В даний університет держава Чеської Республіки вкладають великі інвестиції на розвиток вузу.

Програми підготовки до вступу в Чеський Аграрний Університет

Диплом отриманий в Чехії. Переваги Європейської освіти.

Диплом отриманий в Чехії. Переваги Європейської освіти.

Освіта в Європі з кожним роком стає все більш актуальною. Необхідність якісної освіти за кордоном зростає з дуже великою швидкістю. Сьогодні студенти та їх батьки дивляться в майбутнє з думками про кращі умови навчання, диплом та статус вузу.

Чехія — одна з найпривабливіших країн для здобуття вищої освіти в Європі. Крім того, що якість освіти на дуже високому рівні, ще одним плюсом Чеської Республіки є безкоштовне навчання в державних університетах чеською мовою для іноземних студентів.

У цій країні знаходиться дуже багато престижних університетів, які входять в рейтинг найкращих вузів світу.

Дипломи чеських вузів визнаються в усьому світі, на відміну від українських. Під визнанням мається на увазі той фактор, що диплом приймається не тільки в Європі, а й і в інших країнах світу. Освіта в Чехії відповідає всім міжнародним нормам.

Навчання відрізняється також тим, що в університетах ЧР, сильні не тільки теоретичні заняття, а і чудова практична база. Чеські вищі навчальні заклади проводять практичні семінари, де застосовується теорія на практиці.

Чеські вузи співпрацюють з великою кількістю європейських університетів, і завдяки цьому у студентів є можливість стажуватися і працювати по всій Європі.

Чеські університети пропонують великий вибір спеціальностей та факультетів, бакалаврських та магістерських програм, а також програм обміну для студентів. Різноманітність підходів вищих навчальних закладів передбачає, що Ви зможете знайти саме той курс, який відповідає Вашій підготовці, потенціалу і який задовільнить Ваші потреби.

У зв’язку з перерахованими вище фактами, статистика показала, що 80% студентів на третьому курсі вже працюють за фахом.

Чеський диплом відкриває велике майбутнє для кожного студента, який його отримав. По-перше, чеський диплом буде цінуватись роботодавцями багатьох країн світу. По-друге, іноземну мову Ви будите знати, не гірше рідної мови, а це величезний плюс, якщо Ви плануєте працювати в міжнародних компаніях. Ну і звичайно, отримання диплома в Чехії — це безцінний досвід і знання, який Ви придбаєте за час проживання в іншій країні.

Успішні українські студенти – які вони?

Після закінчення школи у майбутніх студентів починається один з найважливіших етапів в житті – вибір майбутньої професії, який надалі визначить, ким вони стануть і їхній загальний життєвий напрям.

Незважаючи на те, що Україна також стала частиною болонської системи і поступово переходить до європейської системі освіти (бакалавріат – 3 роки, магістратура – 2 роки) система освіти в країні не дозволяє студентам, виїжджати за межі СНД і влаштовуватися на роботу з українським дипломом. Зараз українці стали більш мобільними і намагаються використовувати університетський час з користю: навчаючись в українських ВНЗ, вони отримують добру освіту та вдосконалюють свої професійні навички на курсах та стажуваннях за кордоном чи все частіше вдаються до модного тренду – закінчують курси МВА.

Раніше ступінь успішності визначався оцінками в заліковій книжці, але зараз на працевлаштування впливає не тільки колір диплома, але і професійні стажування, курси і, нарешті, повноцінна освіта за кордоном. Це і робить студентів успішними. Щоб у майбутньому бути впевненим у роботі та в достойному окладі, багато українських студентів під час навчання неодноразово відвідують закордон або відразу ж після школи вступають на навчання до Європи чи Америки, щоб залишитися там назавжди.

Якщо раніше поїздки за кордон здавалися недоступним задоволенням, то тепер поїхати навчатися за кордон реально навіть для середньостатистичних громадян. Однією з таких країн, яка надає можливість іноземним студентам навчатися безкоштовно є Чехія. Ця країна за останні роки взяла курс на глобалізацію – активно укладаються договори з Німеччиною, Великобританією, Канадою та США. При цьому у студентів є можливість поїхати під час навчання в іншу країну, в ту, в якій вони хотіли б навчатися, але не змогли через фінансове становище.

Чехія також приваблює українців близькістю менталітету і легкістю мови, яку українці встигають опанувати досконало після року життя у Чехії. Знання української та російської мов безсумнівно стають у пригоді.

Можливість отримання безкоштовної освіти, легкість вивчення мови, територіальна близькість до Україні дозволили Міжнародному Союзу Молоді створити унікальні програми підготовки студентів до вступу у вищі навчальні заклади Чехії. За підготовчий рік в Чехії, майбутні студенти вивчають чеську мову до рівня необхідного, щоб успішно здати іспити у ВНЗ та поступити на бажану спеціальність на бюджет, а для тих, хто принципово хоче вчитися англійською — навчання виходить набагато дешевше, ніж у відомих дорогих університетах світу. При цьому у студентів немає меж до самовдосконалення – старанність призводять до того, що вони стають стажерами найвідоміших європейський і американських фірм, таких як: IBM, HP, Microsoft, DHL і т.ін, при цьому за час навчання проходять стажування не тільки в Чехії, але і за кордоном, досвід набутий за цей час стає приємним бонусом для роботодавця.

Так хто ж такі успішні українські студенти? Успішність полягає в правильно обраній професії та підтвердженні своїх практичних навичок міжнародними сертифікатами і дипломами. Зараз в період глобалізації та інтернаціоналізації дуже важливо бути мобільним і орієнтованим на технології, що практично неможливо, не побувавши за межами своєї країни. Тому багато українців, які хочуть отримати європейський досвід та мають при цьому середній бюджет, обирають Чехію, країну, яка надає іноземцям можливість стати частиною Європейського співтовариства.

Оберіть своє майбутнє просто зараз!

Зателефонуйте за номерами: +38 044 361 30 44, +38 09344 22 41, +38 096 361 30 44 або приходьте до нашого офісу та отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів за адресою: м. Лук’янівська, вулиця Січових Стрільців 77.

Загрузка...