Басейни “Подолі”: 06.08.2019

полоді мсм

Куди піти влітку в Празі, щоб отримати максимум веселощів?

6 серпня студенти літніх програм МСМ вирушили в місце, де якнайкраще відчувається літо, навіть не дивлячись на те, що ви перебуваєте в місті. Басейни “Подолі” – один з кращих спортивних комплексів в Празі, щоб провести тут час і оздоровитися як влітку, так і взимку, адже в наявності кілька басейнів: один внутрішній для купання в негоду і два зовнішніх, 33 і 50 м завдовжки, щоб плавати і одночасно грітися під теплим сонцем!

Студенти провели час в басейнах з задоволенням: купалися, пірнали, грали в командні ігри. За здоров’ям і безпекою студентів пильно дивилися не тільки куратори літніх програм, але і чеські професійні рятувальники. Крім території для розваг в “Подолі” знаходиться майданчик для відпочинку з доглянутим газоном, де можна ходити босоніж, а також позасмагати на лежаках або рушниках. Спортивний комплекс “Подолі” пропонує ще і можливість пограти в пінг-понг, адже прямо поруч з гіркою знаходяться спеціальні столики для гри, а також перекусити в місцевому буфеті або розміститися в кафе на другому поверсі, куди ведуть окремі сходи від території басейнів.

Ми раді організовувати для своїх студентів подібні заходи, адже цією порою року треба насолоджуватися на повну! Крім можливості поплавати тут можна знайти сауну, а також велике джакузі, яке знаходиться зовні. Джакузі доступне для всіх відвідувачів басейну – і наші студенти могли насолодитися теплою водою з бульбашками після водних навантажень. Місця вистачило всім, адже джакузі в “Подолі” вміщує понад десять осіб!

Для любителів проводити час з легкою часткою екстриму в спортивному комплексі знаходиться безпечна водна гірка з окремим басейном, яку особливо облюбували студенти, з’їхавши по ній багато раз! Веселощі, сміх і дружнє спілкування – все це відобразив фотоапарат нашого професійного фотографа.

Нижче ми пропонуємо вам ознайомитися з фотозвітом про те, як студенти МСМ відвідали басейни “Подолі” і провели там чимало веселих хвилин! Пам’ятайте також, що частину фотозвіту ми регулярно публікуємо в Інстаграм разом з останніми новинами про події з розважальних і освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді.

%d bloggers like this: