Ческі-Крумлов: 18.08.2019

Чеськи-Крумлов і замки

Загадкові легенди Ческі-Крумлова

18 серпня студенти літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді вирушили на захоплюючу екскурсію, щоб досліджувати місто Ческі-Крумлов і замки, що розташовані там – Глубока над Влтавоу і Крумловський замок. Дорога з Праги зайняла всього близько двох годин – спочатку хлопці та дівчата прогулялися затишними вуличками Ческі-Крумлова і звернули увагу на те, як популярно це місце в серпні серед чехів.

Цікаво: Відомо, що містечко огинає річка Влтава, по якій в літню пору люблять сплавлятися на байдарках туристи і чехи. Спокійний перебіг річки дозволяє сплавлятися навіть сім’ями з дітьми – візьміть собі на замітку, якщо будете планувати активний відпочинок в Чехії.

Екскурсія тривала півтори години, після чого студенти МСМ мали вільний час, який можна було витратити на те, щоб уважніше вивчити місцеві вулички або закупитися сувенірами, кіоски з якими стоять в Ческі-Крумлові на кожному кроці. До речі, ціни на сувеніри тут більш бюджетні, ніж, наприклад, в Празі.

Особливо цікаво було послухати історії та легенди Крумловського замку – другого за величиною в Чехії (на першому місці – Празький Град). Він овіяний стародавніми легендами, подробицями з яких поділилася екскурсовод зі студентами МСМ. Наприклад, історія про примару Білої Пані – Перхту, яка колись була видана заміж батьком Олдріхом Рожембергскім за нелюба, Яна Ліхтенштейна, дворянина з Моравії, який згодом дуже сильно обмежував дівчину, принижуючи її гідність так, що вона навіть не мала дрібних грошей, щоб подати їх жебракові.

Перед самою своєю смертю чоловік попросив вибачення, але не отримавши його, прокляв дружину, позбавивши її спокою на століття вперед. Свої останні дні Перхта провела в маєтку брата – тепер привид її гуляє по всіх замках Рожемберков, пророкуючи то хороші, то погані події, а іноді, як кажуть легенди, підказуючи подорожнім місця, де розташовані скарби.

У Ческі-Крумлові студенти обійшли безліч панорамних майданчиків – широких і зовсім невеликих, звідки відкривається вид на все місто. Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом з поїздки “Ческі-Крумлов і замки”. Не забувайте підписуватися на наш акаунт у Інстаграм, де публікуються новини про життя студентів МСМ.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: