Допомога дітям бійців із зони АТО

Допомога дітям бійців із зони АТО

Міжнародний Союз Молоді Україна організував восени 2015 року благодійний проект «Допомога дітям бійців із зони АТО». Четверо дітей безкоштовно провели свої шкільні осінні канікули в прекрасному місті — Празі.

Цей проект був здійснений за підтримки Посольства України в Чеській Республіці. Під час перебування у Празі всі учасники були запрошені до Посольства, де мали змогу поспілкуватись з Генеральним Консулом України в ЧР – Валерієм Лобачем, а також з прес-аташе Посольства України в ЧР – Юлією Клочко. Дітей пригостили чаєм та подарували смачні подарунки на згадку про Чехію.

Всі учасники були перший раз за кордоном і привезли додому тільки найяскравіші і незабутні емоції. Крім насиченої екскурсійно-розважальної програми по Чехії, дітки вчили англійську мову, а також відвідали місто Дрезден, який відомий своєю архітектурою і в негласно названий «німецькою Флоренцією».

Команда МСМ переконана — ніхто зараз не може залишатися осторонь, не можна бути байдужим і якщо є, хоч найменша можливість допомогти — ми зобов’язані це зробити!

Відгуки учасників проекту

Станіслав Новіков
14 років
Лубни

Найбільш всього сподобався «Карлів міст» і «Празький град». Місто відмінне, видно, що Європа, особливо восени. Поїздка була довгою, але цього вона варта. Я отримав масу позитивних вражень, і ніколи не забуду Прагу. Також я познайомився з багатьма гарними людьми, які стали мені друзями.

Поїздка до Праги дуже сподобалася. Там ми були 8 днів, в першій половині дня ми вчилися в академії MSM. За весь час дуже сподобався це місто своєю красою. Нам дуже пощастило з супроводжуючою і куратором. Вразила поїздка на автобусі в Дрезден. Найбільше мені сподобався зоопарк у Празі. Буду намагатися ще не раз поїхати в цю прекрасну країну.

Онікієнко Юлія
15 років
Нікополь

Олександр Литвиненко
13 років
Полтава

Дуже сподобалося в Празі. Неймовірно гарне місто, хотів би приїхати туди ще дуже багато разів. Спасибі MSM за те, що дають таку можливість подорожувати по світу. Ще дуже сподобалися: куратор Рома, ну і звичайно супроводжуюча — Євгенія.

У Празі я була перший раз і мої враження неймовірні. Мені все дуже сподобалося !!)) Це місто дуже гарноі барвисте. Я побувала в дуже гарних місцях) Годують там відмінно, проживання гарне)

Я рада, що побувала в Празі))

Ольга Онікієнко
15 років
Нікополь