5 причин провести літо в Празі

5 причин провести літо в Празі

Коли вже позаду шкільні та університетські іспити, саме час замислитись де провести літо.

Любителі морського відпочинку вже збирають речі, щоб насолодитися пляжами Одеси чи закордонних курортів. А що робити тим, хто хоче провести літо з користю, підтягнути англійську мову або вивчити нову, побачити декілька європейських країн та знайти нових друзів закордоном?!

Літні канікули з MSM в Празі — це саме те, що вам потрібно!

Чому щороку більше 1000 студентів з усього світу обирають канікули з MSM в серці Європи — чарівному місті Прага?!

Ось відповідь!

  1. Прага — зовсім поруч

Прага – місто з унікальною архітектурою, яке з першого погляду захоплює своєю неймовірною красою. Прага — це не просто столиця і найбільше місто Чехії, але й культурний, творчий і молодіжний центр всієї Європи, життя якого насичене світовими оперними прем’єрами, відомими театральними виставами, міжнародними спортивними турнірами та популярними молодіжними вечірками за участю кращих Dj-їв світу. І головна перевага цього міста – це якісна європейська освіта з викладачами міжнародного рівня. Та УВАГА — короткі перельоти до Праги. Наприклад, переліт з Києва до Праги триває лише 2 години. І зауважте, що це – прямий рейс.

  1. Доступна вартість програм

Ми розбили стереотип, що вивчати мову за кордоном — це дорого. Ви мабуть не повірите, але відпочинок і навчання в Чехії за сучасними мірками коштує досить недорого. Кожна програма MSM включає майже максимальний пакет послуг. Вам знадобляться лише кишенькові кошти, страховий поліс та білет до Праги. Про все інше ми вже подбали! Теніс, футбол, фітнес? – ще не вирішили – телефонуйте нам прямо зараз і ми допоможемо Вам з вибором!

  1. Вивчення мови з носіями

Якщо Ви маєте на меті вступити до європейських вишів, вільно спілкуватися іноземною мовою, або покращити свій рівень – ми з легкістю допоможемо Вам, адже немає кращого способу вивчити мову ніж спілкування і навчання по спеціальним програмам з носіями мови, які є професіоналами. Недалеко від дому та за помірні кошти ми розробили для вас ефективні програми вивчення мови в самому серці Європи. Наші студенти завдяки навичкам вільного спілкування вже знайшли роботу в провідних європейських компаніях, тому наші двері відкриті для Вас.

  1. Свідомий вибір країни навчання

Мало хто знає, що Чехія одна з небагатьох країн Європи, що пропонує безкоштовну вищу освіту для українців. Літо проведене в мовних таборах Чехії допоможе визначитись у виборі майбутньої спеціалізації, адже Ви отримаєте змогу не тільки побувати в реальних умовах європейського навчання, а й поспілкуватися з студентами, які вже навчаються в найкращих університетах Чехії. Екскурсії у найпрестижніші чеські університети — обов’язкова частина кожної літньої програми MSM. Ви побачите майбутній університет та отримаєте досвід життя за кордоном. Це дозволить Вам зробити свідомий вибір країни навчання та університету.

  1. Екскурсії Європою

В наших літніх таборах Ви зануритесь в атмосферу активного відпочинку і побачите світ. Відень, Дрезден, Берлін, Мюнхен та звісно екскурсії Прагою. Не нудьгуйте цього літа – приєднуйтесь до Міжнародної Академії Молоді, станьте частиною великої сім’ї – подаруйте собі світ можливостей. Ми чекаємо на Вас!

А ще, MSM дарує Вам ЗНИЖКУ 50€ за наявності шенгенської візи!

Не вірите, що наші студенти проводять в Празі незабутнє літо? Переконайтесь в цьому самі!

Звертайтеся за консультацією до наших спеціалістів!