Інтерв’ю з директором Міжнародної Футбольної Академії МСМ

Інтерв’ю з засновником і виконавчим директором Міжнародної Футбольної Академії МСМ — Євгеном Колесником

— Шановний пане Колесник, що саме представляє з себе Міжнародна Футбольна Академія МСМ?

— Я дуже радий, що у мене є настільки приємна можливість відповісти на всі Ваші питання щодо Академії.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ була заснована в 2011 році і надає цілий спектр захоплюючих і ефективних молодіжних програм для набору та підготовки молодих футболістів, розроблених спільно з Федерацією футболу Чехії та СК «Спарта Прага» за сприяння ФК «Славія Прага», «Спарта Прага», «Адміра Прага». Основна місія Міжнародної Футбольної Академії в Празі — підвищити популярність футболу серед молоді, забезпечити високий рівень навчання і підготовки, надати найкращі умови для всіх бажаючих отримати досвід і освоїти культуру футболу в

найдивовижнішому місті Празі. Мені хотілося створити організацію, яка б допомагала всім тим, кому небайдужий футбол, вчитися, розвиватися, змагатися, перемагати і грати в новому середовищі.

— Чи маєте Ви досвід у футболі?

— Сказати по правді, футбол — це моє життя і моя мрія! Бог дав мені дар і всі здібності для футболу, але я так і не зміг спробувати себе в якості професійного гравця. У мене ніколи не було можливості грати у футбол на професійному рівні. Моя сім’я не мала можливості в потрібний момент відправити мене на практику за кордон або записати мене у футбольну школу — але це бажання, юнацька мрія перетворилися на ідею створення футбольної академії, яка б дозволила таким хлопцям, яким був я, отримати свій шанс у великому футболі ! Я дуже сподіваюсь, що наша Міжнародна Футбольна Академія МСМ стане для багатьох хлопців відправною точкою на шляху до вищої футбольної ліги.

— Які вимоги до віку студентів Академії?

— Зареєструватися на програму Міжнародної Футбольної Академії МСМ можуть усі бажаючі віком від 13 до 30, незалежно від статі, походження чи здібностей.

— Чи має значення, де я живу?

— Немає взагалі! Наша Академія є міжнародною, а це означає, що ми запрошуємо учасників з усього світу!

— Чи доступні курси для студентів університетів?

— Звичайно! І не тільки для студентів університетів. Ми співпрацюємо як з індивідуальними учасниками, так і з цілими групами (футбольними командами). Брати участь у наших програмах можуть і професійні футболісти, і початківці.

— Як я можу подати заяву на отримання візи та дозволу на перебування?

— Повний пакет документів, необхідних для подачі заяви на отримання візи, надсилається поштою школою або університетом. Коли ви будете вже в Чехії, персонал нашої Академії допоможе вам оформити все необхідне для подачі заяви на отримання дозволу на проживання.

— Чи приймають участь в процесі навчання в Академії інші професійні футбольні клуби?

— Протягом кожної 1-місячної програми та навіть програми на 2 тижні Міжнародна Футбольна Академія в Празі організовує принаймні 3 сесії технічного відбору в професійних клубах. У рамках цих сесій всі гравці зможуть особисто поспілкуватися з шукачами талантів і тренерами від обраних клубів, позайматися під їх керівництвом. Участь у цьому заході беруть представники найбільших чеських (і не тільки) професійних ліг.

— Що включає в себе вартість курсу?

— Вартість програми включає в себе проживання в гуртожитках університету, проїзний квиток на місцевий транспорт і футбольні тренування в рамках програми. Дістатися до тренувального ареалу легко, він розташований недалеко від центру міста. Вартість курсу також включає в себе харчування.

— Розкажіть декілька слів про життя у вашій Академії!

— Слід сказати, життя в нашій Академії напрочуд цікаве і насичене! Перш за все, наша Академія є міжнародною, а це означає, що у нас збираються, спілкуються, займаються спортом, обмінюються досвідом і просто добре проводять час студенти з усіх континентів і країн світу! Федерація футболу Чехії надає нам свої поля для тренувань. Таким чином, учасники можуть відчути себе зірками футболу, що, можливо, буде гарним стимулом і початком їх успішного майбутнього.

— Які Ваші плани на майбутнє?

— Все дуже просто! Ми плануємо стати Світовим Міжнародним Центром Футболу.

Дякуємо за Ваш час. Я думаю, ми всі з нетерпінням чекаємо подальших успіхів Академії і просування молодих талантів у кращі футбольні команди.

.