Катамарани: 21.08.2019

катамараны

Як студенти проводять передостанній тиждень літа в Празі

21 серпня студенти літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді отримали унікальну можливість взяти участь в одній з найулюбленіших розваг як місцевих жителів, так і туристів, що приїжджають в Прагу на літній сезон – прогулянці на катамаранах.

Катамарани можна орендувати як в групі, так і самостійно: в прокаті не тільки звичайні конструкції, але і катамарани в формі гігантських лебедів, ретро-машин, а також звичайні, але з відкритою задньою площадкою.

Цей вид проведення дозвілля на свіжому повітрі відомий деяким з нас ще з далекого дитинства, як один з найбільш безпечних і надійних способів розважитися, яким можуть насолоджуватися навіть діти в супроводі батьків. Студенти МСМ розділилися на команди по чотири людини, – кожна з команд з яких обрала собі один з яскравих новеньких катамаранів з ручним кермом. Деякі з них дозволяють розміститися на іншій частині катамарана, насолоджуючись сонячними променями в безпосередній близькості від води.

Кумедний факт: У переведення з чеської слово “катамаран” звучить як “шлепадло” (від слова наступати на щось).

Крім активного відпочинку, сервіс прокату катамаранів приносить ще й естетичне задоволення – скільки всього можна розгледіти на березі, неспішно пропливаючи по Влтаві! Це і шпилі Празького Граду, і кам’яна споруда Карлова Моста з незвичного ракурсу, і червоні дахи типових чеських будівель.

Хоч прогулянка на катамаранах є однією з найбільш спокійних розваг, кожну секунду студенти перебували під наглядом куратора МСМ. Перед початком була проведена спеціальна інструкція щодо території, по якій можна кататися, а також місця розташування спеціальних обмежувачів.

Кожне літо студентів Міжнародного Союзу Молоді виходить особливим. Завдяки старанням педагогів, кураторів, а також екскурсоводів для студентів підбирається не тільки спеціальна освітня, а й розважальна програма як в Празі, так і по всій Чехії. Студенти можуть обрати поїздки та екскурсії і в інші міста Європи.

Нижче ми виклали для вас докладний фотозвіт, з яким можна ознайомитись, перейшовши за посиланням. Також ми регулярно публікуємо останні новини студентів МСМ в Інстаграм.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: