Вирушили в Мюнхен: 20.08.2019

Мюнхен

Мюнхен відкриває свою історію

20 серпня студенти літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді вирушили в захоплюючу подорож з Праги до Мюнхена. Не дивлячись на ранній підйом, всі хлопці та дівчата перебували в бадьорому настрої, так як вже давно чекали на цю поїздку.

13 числа вони вже побували у Відні, але настав через дізнаватися Європу і далі – поїздка груп на комфортабельних автобусах пролетіла нібито непомітно, і ось – вони вже тут, в столиці Баварії!

Не дивлячись на дрібний дощик, з прекрасним настроєм студенти, куратори, а також екскурсовод направилися досліджувати околиці. Прогулянка включала в себе відвідування центральної площі Марієнплац – цікаво було дізнатися, що ще колись давно, в стародавню добу середньовіччя, тут проводилися лицарські бої. Сьогодні тут знаходяться найпопулярніші ресторани в місті, дорогі і не дуже магазини, бутіки і навіть продуктовий ринок.

Перше, що привертає погляд навіть найвибагливішого туриста на Марієнплац – це неоготична будівля Нової Ратуші, де з 19-го століття почала засідати Міська рада, а на сьогоднішній тут тут знаходиться мерія. Усередині трудяться сотні службовців, але, незважаючи на те, що будівля активно використовується для роботи, сюди також відкрит вхід і для туристів для прогулянок по історичних залах. Екстер’єр Ратуші прикрашений фігурками відомих німецьких діячів та історичних особистостей.

Цікавий факт: Більше тридцяти будинків обивателів міста було знесено, щоб розташувати тут величезну споруду Нової Ратуші.

Контраст з Нової Ратушею становить, як ви вже могли здогадатися, – Стара Ратуша, будова, оформлена більш просто і навіть аскетично. Крім готичних, вона втілює в собі ще й риси Ренесансу. Всередині розташовується Музей іграшок, на відвідування якого теж не варто шкодувати часу, якщо у вас в розпорядженні буде трохи більше, ніж один день.

У путівниках також активно радять відвідати Баварську державну оперу, де можна послухати знаменитий у всьому світі Баварський державний оркестр. Цінителі обов’язково оцінять місцеві вистави, де можна послухати творчість як німецький композиторів, так і інші всесвітньо відомі твори.

Нижче ви можете ознайомитися з фотозвітом з прогулянки “В Мюнхен” – не забувайте стежити з публікаціями нових постів в офіційному Інстаграмі МСМ.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: