Літні програми

Кажуть, що літо — це свого роду маленьке життя. Саме в ці 3 місяці ми встигаємо відпочити, познайомитися з цікавими людьми і отримати масу незабутніх вражень.

А як Ви дивитеся на те, щоб поєднати навчання і літо? Вважаєте, що це жахливо, нудно і неактуально? Тоді Ви ще не знайомі з пропозиціями Міжнародного Союзу Молоді.

Вивчаємо іноземну мову, насолоджуємося однією з найкрасивіших країн і будуємо успішне майбутнє!

Сьогодні Чеська Республіка входить до числа найкрасивіших та безпечних для життя країн Західної Європи. Крім того, це саме та країна, в якій приховані величезні перспективи і можливості, якщо Ви молоді та талановиті.

Прага — це не просто столиця і найбільше місто Чехії, але й культурний, творчий і молодіжний центр всієї Європи, життя якого насичене світовими оперними прем’єрами, відомими театральними виставами, міжнародними спортивними турнірами та популярними молодіжними вечірками за участю кращих Dj-їв світу. Особлива атмосфера, таємнича історія, і приголомшлива архітектура Праги приваблюють мільйони туристів. А студенти з усього світу приїжджають сюди за якісною європейською освітою.

Наші програми:

Чеська мова

Німецька мова

Англійська мова

Англійська мова + підготовка та складання IELTS

Літній міжнародний табір КВК в Празі + англійська мова

Літній футбольний табір МФА МСМ в Празі + англійська мова

Літня Тенісна Академія МСМ в Празі + англійська мова

Літній табір “Fitness Health Academy” + англійська мова в Празі

Літній танцювальний табір в Празі + Англійська мова

Літня школа бойових мистецтв в Празі + Англійська мова