Медицина в Чехії: 15.08.2019

медицина

Семінар «Медицина в Чехії. Вища освіта і апробація лікарів»

15 серпня в 19:30 в Алматі відбувся семінар на тему «Медицина в Чехії. Вища освіта і апробація лікарів» в бізнес-центрі «Алатау Гранд » в коворгінг-просторі «The HUB».

Директор філії Айжан Жаркімбекова відкрила семінар з коротким описом діяльності Міжнародного Союзу Молоді і його філії в Алмати і докладно розповіла про Чехію як про країну, де майбутнім студентам доведеться провести кілька років, поки вони навчаються в вузі. Слухачі дізналися все про рівень життя в країні, можливості навчання та працевлаштувння, рівнях зарплат, а також можливості подорожей по країнах, що входять в зону Шенгенської угоди. Потім спікер дуже докладно розповіла про університети, що мають медичний факультети: Карлов університет, Університет Масарика в Брно і Університет Палацкого в Оломоуці.

Айгер Турсагулова, регіональний менеджер МСМ в Алмати, продовжила розповідати про такі університети в Чехії як: Чеський технічний університет, Хіміко-Технологічний Університет і Університет в Остраві. Спікер більш детально розповіла про те, які ж чекають перспективи випускників-іноземців після закінчення саме медичних факультетів в Чехії: які заробітні плати та рівень попиту не тільки в Чехії, але і в Австрії та Німеччині. Потім Айгер пояснила всю схему вступу до унівситетів для іноземців, як сдаються вступні іспити на медицину, біотехнології і біохімію.

Також було згадано і про підготовчі програми МСМ при Чеському Технічному Університеті і їх вартість, які основні витрати чекають студента в Чехії.

Менеджер також представила програму «Кар’єра лікаря в Чехії». Айгер озвучила всі етапи процесу апробації іноземного диплома, необхідні лікарю для подальшого працевлаштування в Чехії, а також вартість програми і спроб апробаційних іспитів. Відомо, що апробаційні дипломи лікарів-іноземців визнаються не тільки в Чехії але і в інших 7 країнах Європи. В кінці Айгер представила список послуг, що надає МСМ.

На семінарі були присутні 25 осіб – було багато питань про процес апробації, приблизні дати здачі і спроби іспитів. Обговорювалася також різниця в системі медичної освіти між Казахстаном і Чехією. Менеджери Алматинської філії МСМ сподіваються, що семінар був максимально інформативним і корисним для гостей.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: