Медицина в ЧР: 28.05.2019

медицина

28 травня в Москві відбувся семінар на тему “Медицина. Освіта в Чехії і апробація”. На семінарі детально обговорювалася специфіка навчання на медичних спеціальностях в Чехії, а також нюанси і складності навчання в іноземному вузі.

Детально розбиралися теми про кар’єрні перспективи випускників. Відомо, що в Чехії працівники медичної сфери дуже затребувані з ряду демографічних причин. Незважаючи на брак працівників сфери, лікарі отримують гідні зарплати – будь то державні клініки або ж приватні лікарні.

У чеських медичних вузах все навчання в Чехії орієнтоване на практику, що в кінці дає можливість випускникам відразу по закінченню університету приступати безпосередньо до роботи за фахом.

На семінарі була детально викладена інформація про спеціальності, які пропонуються в чеських університетах. Це не тільки загальна медицина і стоматологія, а й навколомедичні спеціальності – біомедицина, екологія, і спеціалізація в охороні здоров’я.

Перевагою є те, що термін навчання на цих програмах менше – він становить всього 3 роки, а вступні іспити більш спрощені.

Річний курс Міжнародного Союзу Молоді в Україні в Чеському Технічному Університеті якраз спрямований на те, щоб підготувати студентів до вступу на медичні та навколомедичні спеціальності. Програма курсу включає в себе вивчення не тільки чеської мови, а й профільні предмети чеською мовою – математика, фізика, хімія і біологія. Подробиці проходження річного підготовчого курсу були повністю викладені на семінарі.

На завершення семінару слухачі дізналися про процедуру, а також терміни оформлення на річну програму, а також могли задати всі запитання і отримати відповіді не тільки щодо навчання на підготовчих програмах МСМ, а й про короткі освітні програми.

Подібні освітні семінари проходять не тільки в Москві, а й в інших філіях МСМ – Києві, Санкт-Петербурзі, а також в нещодавно відкритій філії в Алмати.

МСМ консультують майбутніх абітурієнтів з 2007 року – за цей час вже тисячі студентів успішно закінчили підготовчі мовні та профільні курси, а також надійшли в обрані ним чеські вузи.

Щороку МСМ ще раз і ще доводить, що навчання за кордоном – не нездійсненна мрія, а цілком реальна можливість для кожного студента.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: