Міжнародна Олімпіада «МРІЙ. СЯГАЙ. МАНДРУЙ»

Міжнародна Олімпіада «МРІЙ. СЯГАЙ. МАНДРУЙ»

Міжнародний Союз Молоді цієї весни вже вдруге проводить Міжнародну Олімпіаду «МРІЙ. СЯГАЙ. МАНДРУЙ» серед учнів 9-11 класів навчальних закладів міста Київ. Минулого року, завдяки участі та перемозі в Олімпіаді, квиток до своєї мрії вже отримали три призери. Перше місце – Коваленко Катерина (навчально-виховний заклад №167), яка саме зараз готується до проходження річної навчальної програми у Празі. Друге місце – Судакова Альона (навчально-виховний комплекс «Домінанта») та третє місце – Рябіко Валерія (спеціалізована школа №98) вже відвідали Прагу та отримали незабутні позитивні враження та досвід, відео з відгуками дівчат Ви можете переглянути за посиланням https://goo.gl/KZNmYN

Шлях від знайомства з учасниками Олімпіади до визначення переможців, цього року буде складатися з трьох турів, під час яких учасники демонструватимуть свої знання з англійської, навички написання есе та знання культури та історії Чехії. Перший тур – тестування з англійської мови, триватиме до 23 березня, другий тур – буде проведено в онлайн форматі, свої есе на запропоновані теми, учасники будуть розміщувати на спеціально розробленій для Олімпіади інтернет-сторінці, на якій також буде відображено всю актуальну інформацію про перебіг та новини  Олімпіади. Третій, вирішуючий, хто ж стане Переможцем, тур відбудеться з 01.04 — 08.04.2016 шляхом очної співбесіди, яку проводитимуть представник МСМ, представник Міністерства іноземних справ України та представник управління освіти м. Києва.

Урочисте нагородження Переможців відбудеться 16 квітня в одному з найкращих готельних комплексів м. Київ.

Якщо Ви цілеспрямовані, налаштовані на перемогу, мрієте про яскраві подорожі, набуття незабутнього та корисного для вашого майбутнього досвіду, прагнете власним інтелектом та старанням допомогти батькам організувати Ваше навчання закордоном, Ви ще маєте можливість стати одним з учасників Міжнародної Олімпіади, де головним призом є рік БЕЗКОШТОВНОГО навчання в одному з найкращих ВУЗів в самому серці Європі – місті Прага!

Заявки на участь можуть відправити Ваші батьки або вчителі на електронну адресу  msm.kiev2@msmstudy.com або зв’язатися з куратором Олімпіади за телефонами  +38 095 344 22 41, +38 044 361 30 41.