Музей Граду: 07.08.2019

у музеї граду

Головна визначна пам’ятка Чехії

7 серпня студенти літніх освітніх програм відвідали музей Празького Граду, щоб зрозуміти, чому всі туристи настільки захоплюються Прагою і її пам’ятками. До замкового комплексу дуже просто дістатися на громадському транспорті, адже і сам Празький Град, і його музеї знаходяться недалеко від центру Праги. В основному туристи добираються сюди пішки від станції метро “Малостранська” на трамваї номер 22, який огинає на своєму маршруті майже всі найпопулярніші місця для відвідування в Празі.

Студенти відвідали готичний собор Святого Віта – одне з найкрасивіших споруд на території Граду, де зберігаються реліквії і скарби знаті, яка колись була у престолу, а також Старий королівський палац, де можна помилуватися на Владиславский зал – головний предмет інтересу всіх, хто відвідує це місце. Експозиція музею Празького Граду включає в себе не тільки макети того, як виглядав замковий комплекс в минулих століттях, а й справжні експонати, виявлені при розкопках.

Окремий інтерес представляє і картинна галерея Празького Граду, яка несе надзвичайну художню цінність, а також Порохова вежа, куди направляються любителі подивитися на зброю, адже в ній знаходиться експозиція від військово-історичного інституту. На відміну від галереї, виставка про історію Граду була відкрита для відвідування відносно недавно. Відомо, що іноді в Празькому Граді виставляються і королівські реліквії – але це відбувається лише раз у п’ять років і сама виставка відкрита лише протягом п’яти днів. Через особливу ​​цінність, які вони представляють, більшу частину часу реліквії зберігаються в палаті, вхід до якої розташований всередині собору Святого Віта. Ключі від палати є тільки у кола високопоставлених осіб, таких як сам президент Чехії і мер міста.

Празький Град справляє на туристів особливе вплив – це те відчуття справжньої середньовічної Європи і можливість представити як по-справжньому виглядала рутина людей, які проживали колись при королівському дворі.

МСМ раді організовувати для студентів не тільки освітні, а й розважальні заходи, що допомагають розширити кругозір, а також урізноманьовати літо студентів новим досвідом.

Нижче ми виклали докладний фотозвіт про подорож студентів в музей Празького Граду. Частину фотозвіту ми такж завжди публікуємо в Інстаграмі.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: