Вечірка на острові: 14.08.2019

на острові

Згадуємо найкращі дні з МСМ

14 серпня у студентів літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді відбулася прощальна вечірка на Стрілецькому острові – ідеальне місце проведення подібних заходів.

На острові також розташований ресторан “Стрілецький Острів”, який в цей день приймав студентів МСМ. Поруч з рестораном знаходиться відкрита тераса, звідки можна спостерігати красивий вид на Влтаву, а також зробити безліч цікавих фотографій на тлі Праги: добре видно набережна і театр.

Студенти насолодилися напоями та стравами, зробили багато пам’ятних фотографій, а також отримали спеціальні сертифікати МСМ про проходження курсу.

Взагалі, Стрілецький острів – відоме і досить популярне місце серед корінних чехів, адже він знаходиться посеред Влтави, між її двома берегами. Туристи зазвичай проходять повз невеликий острів і йдуть далі – досліджувати більш популярні маршрути, а даремно – це надзвичайно приємне і спокійне місце. 

Розмір острова не досягає і трьох гектарів, тому колись він носив назву “Малої Венеції” – в період, коли ще був розділений рукавом річки. Історія цього невеликого клаптика землі включає в себе кілька повеней, в тому числі вже і в 21 столітті, коли острів повністю зник під гладдю води. 

Відомо, що острів колись був власністю королівської сім’ї, а перші записи про нього існували ще дев’ять століть тому, – на острові для почесних осіб вирощували хміль. У 15 столітті земля була подарована місту, звідки він перейшов в розпорядження стрілецької цеху – тут часто відбувалися всілякі змагання і заходи для стрільців.

Сьогодні на Стрілецькому острові прогулюються закохані пари і зустрічаються друзі, щоб провести час на природі – часто тут влаштовуються різні заходи, особливо в літню пору. Тут можна посидіти на лавці і помилуватися на пропливають по Влтаві теплоходи. Нерідко можна побачити і живих лебедів, яких можна годувати.

Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом “Вечірка на Стрілецькому острові”, а також зберегти кілька фотографій на пам’ять. Пам’ятайте, що у нас також є Інстаграм, на який ми рекомендуємо вам підписатися, адже так публікуються останні новини з життя студентів МСМ.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: