Відгуки випускників.

Випускник 2006 року.

Професія: Директор з розвитку – Inter Continental Hotels Group в Росії, СНД і Грузії.

Олексій Коробки

«Досвід і ентузіазм професорів школи, а також допомога при працевлаштуванні допомогли мені досягти успіху в моїй кар’єрі».

Спочатку я вивчав економіку та фінанси, але з часом я зрозумів, що люблю працювати з людьми більше, ніж з цифрами. Індустрія гостинності дала мені професію, яка дозволяє мені робити те, що мені подобається і подорожувати по всьому світу, що є одним з моїх хобі.

На даний момент я відповідаю за процес розробки та відкриття нових готелів в Росії та СНД, а також за загальний розвиток нашої групи в регіоні. Я працюю з потенційними власниками готелів та інвесторами в сфері франчайзингу, щоб їх діяльність відповідала вимогам нашого бренду.

Однією з найважливіших навичок, які я придбав під час навчання в César Ritz Colleges стала відкритість до різних точок зору і здатність більш широко дивитися на виникаючі проблеми або розбіжності. Цьому мене навчила різнорідність студентів та викладацького складу на території кампуса. Я також навчився правильно встановлювати контакт з людьми, командній роботі, а також придбав багато практичних навичок, якими користуюсь дотепер.

Кожна моя посада мала свої особливості. Але жодний етап кар’єри не може затьмарити народження моєї доньки — це найкраще, що коли-небудь траплялося в моєму житті.

Досвід і ентузіазм професорів школи, а також допомога при працевлаштуванні допомогли мені досягти успіху в моїй кар’єрі. В атмосфері школи я дуже добре відчув загальну пристрасть і захопленість індустрією гостинності.

Майбутнім студентам школи індустрії гостинності я можу тільки повторити те, що почув, коли тільки почав вчитися в César Ritz Colleges: «Ніколи не відмовляйтеся від випробувань, так як саме цим ви зможете виділитися з натовпу і ніколи не здавайтеся».

Анета Коробкiна

«Відмінні теоретичні та практичні програми в César Ritz Colleges підготували мене до випробувань у реальному житті».

«Я вирішила навчатися за спеціальністю «Управління в галузі гостинності», тому що я люблю дізнаватися особливості різних культур, зустрічатися з новими людьми і долати нові випробування. Крім того, мене дуже цікавить туристичний, готельний і ресторанний бізнес.

У César Ritz Colleges мене навчили неперевершеному сервісу, не залежно від того, де і на якій посаді я працюю. Моя вам порада — будьте готові до справді важких робочих днів. Деякі з них не будуть такими приємними, а інші навпаки будуть приголомшливими, головне — завжди пам’ятайте про клієнта, намагайтеся чинити правильно і забезпечувати обслуговування високої якості. Якщо ви будете чинити саме так, то ваші зусилля точно завершаться успіхом.

Як керуючий директор, я відповідаю за функціонування бізнесу й прийняття стратегічних рішень. Велика частина мого часу йде на розвиток партнерських відносин з іншими представниками індустрії, відповідальними за прийняття рішень. Щоб пропонувати нашим клієнтам найефективніші програми і рішення, дуже важливо розуміти ситуацію на ринку.

Мене запросили читати курс «Введення в готельний бізнес» у Вищій школі економіки в Москві, яка є однією з кращих шкіл Росії. Це був, безумовно, один з найважливіших моментів у моїй кар’єрі на даний момент.

Краща частина моєї роботи — це хвилювання, можливість творчого підходу, постійне удосконалення, зустрічі з новими людьми, безперервне навчання і задоволення від усього, що я роблю.

Моя філософія така: з’ясуйте, що у вас найкраще виходить і робіть це краще, ніж інші.

Anneta_K

Випускниця 2008 року.

Професія: Керуючий директор – SEC Hospitality Training and Consulting.

Jana_S

Випускниця 2014 року.

Професія: фахівець з підбору персоналу в сфері банківських і фінансових послуг – Swisslinx, Дубай, ОАЕ.

him

Яна Сеніна

«Нotel Institute Montreux зробив мене більш сильною людиною і підготував мене до реального життя».

Я вирішила навчатися за спеціальністю «Менеджмент у сфері гостинності», тому що це одна з небагатьох галузей, яка дозволить вам подорожувати по світу і зустрічатися з дивовижними людьми під час і після закінчення навчання. Індустрія гостинності пропонує широкий спектр варіантів в плані місця і специфіки кар’єри.

Hotel Institute Montreux і Swiss Education Group надали мені ґрунтовну академічну програму, а також шанс пройти два стажування, які зробили мене сильною людиною і підготували до реального життя.

Відділ з підбору стажувань запропонував мені перше стажування в Дубаї в 2010 році. Якби не команда цього відділу, я б не відкрила для себе це динамічне місто з нескінченними кар’єрними можливостями. Саме в Дубаї мені випав шанс стати частиною команди, що відкриває кілька готелів Starwood, в якості менеджера з корпоративних продажів, на самому початку моєї кар’єри.

Моя нинішня посада (фахівець з підбору персоналу) припускає тісний контакт з найбільшими міжнародними банками та фінансовими установами та підбір для них професіоналів у сфері фінансів згідно потреб їхнього бізнесу. У мене є можливість зустрічати людей різного соціального та професійного статусу, впізнавати їх життєвий досвід і, можливо, допомагати їм переходити на новий етап у їхній кар’єрі.

Порада, яку я дала б майбутнім і нинішнім студентам за спеціальністю «Менеджмент у сфері гостинності» — підготуйтеся до важкої роботи, пригод і веселощів.

Для мене головне протягом всієї моєї кар’єри — це дотримуватися моєї професійної філософії: пристрасть, послідовність і чесність.

Ганна Хамічева

«В SHMS я придбала широкий спектр знань з усіх аспектів індустрії гостинності та підготувалася до професійної кар’єри».

Мені випала унікальна можливість вчитися в одній з кращих приватних шкіл, де викладаються необхідні для індустрії гостинності навички, які дали мені можливість подорожувати, зустрічатися з людьми, досліджувати світ і бути частиною глобальної індустрії гостинності. Зараз я здійснюю свою мрію і працюю в Jumeirah Zabeel Saray в Дубаї генеральним менеджером з продажу та маркетингу.

Моя роль тут включає в себе організацію ознайомлювальних поїздок і відвідування готелів, підтримання зв’язків з туроператорами і складання щомісячних звітів, контроль платежів за рекламу і дизайн, а також контроль доставки маркетингових матеріалів. На даний момент однією з найбільш важливих подій моїй кар’єри було те, що мене обрали в якості представника Jumeirah Group на Міжнародному кінофестивалі в Дубаї, частиною якого була світова прем’єра фільму Тома Круза «Місія нездійсненна: Протокол Фантом».

У SHMS я придбала широкий спектр знань з усіх аспектів індустрії гостинності та підготувалася до професійної кар’єри. У мене також з’явилася впевненість у тому, що я можу займати лідерські позиції, нести відповідальність за свої вчинки та їх наслідки.

Робота в індустрії гостинності вимагає багато часу, терпіння і зусиль. Одним з головних запорук успіху є повага до людей, будь то ваші колеги або клієнти. Без цього не складається продуктивне спілкування, а без нього немає і успіху.

Мою професійну філософію можна описати наступними трьома словами — терпіння, досконалість і пристрасть.

Випускниця 2010 року.

Професія: менеджер з продажу та маркетингу — Jumeirah Zabeel Saray. Дубай, ОАЕ.

Залишити запит на навчання

Щоб отримати детальну інформацію залиште запит і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом.