Харчування в Чехії

Скільки коштують та які на смак продукти в Чеськіїй Республіці?

За європейськими мірками ціни в Чехії досить низькі,  в том числі на їжу.  Чеська столиця, чарівна Прага має широку мережу підприємств харчування, які відрізняються за цінами і якістю обслуговування. Вони пропонують як місцеву, так і інтернаціональну кухню. Місць, де можна смачно поїсти в Празі безліч. Вам зустрінуться заклади з табличками «Restaurace» – ресторан, «Cafe» – кафе, «Vinarna» – винний ресторан або бар, «Pivnice» – пивна, «Kavarna» – кав’ярня. Є також світові ресторани швидкого обслуговування, буфети та гриль-бари. В останні роки з’явилося багато національних ресторанів: китайських, в’єтнамських, індійських, італійських, французьких, грецьких і т.п.

Студенти Міжнародного Союзу Молоді, річних курсів підготовки та літніх програм мають чудову можливість отримати якісне харчування в Чехії за низькими цінами. Неподалік від мовної академіїї МСМ знаходиться смачна їдальня з різноманітним меню та дуже привабливими цінами: всього лише за 3,5 евро студенти можуть замовити перші страви та великую порцію других страв. Середній чек в ресторані скаладатиме від 3 до 7 евро (повноціне меню).

Для тих, хто звик готувати та харчуватися вдома приводимо перелік приблизних цін в Празі:

  • Молоко – 0,77 евро
  • Хліб – 0,40 ерво
  • Яйця – 1,40 евро
  • Куряче філе (1 кг) – 1,39 евро
  • Сир (пакунок) – 1,00 евро

Якщо Ви віддаєте перевагу самостійному готуванню їжі, Вас приємно здивують ціни на продукти. Порівняно з вартістю продуктів в Україні, в Чехії вони лише на 20 % вищі за українські, а на деякі продукти взагалі однакові.

Громадський транспорт в Празі: