Освітній семінар: 27.08.2019

Освітній семінар

Як здобути вищу освіту за кордоном?

27 червня в Москві пройшов семінар на тему «Можливості отримання освіти в Чехії». Спеціальним гостем семінару була дипломований філолог-богеміст, фахівець з чеської мови і культури Чехії – Марія. Марія сама вчилася в Карловому університеті в Празі та проходила стажування в Чехії. Під час семінару слухачі дізналися більше про організацію МСМ, чому варто вчитися в Чехії, а також те, наскільки високо цінується європейська освіта в світі. Всі гості семінару присутні на пробному уроці з чеської мови, який провела Марія.

Марія розповіла про відмінності чеської та російської мов, а також про те, чому слова з чеської мови легко сплутати зі схожими з української та російської мов, чому не варто боятися чеської і в чому основні складності для носіїв російської чи української мови. Марія поділилася своїм особистим досвідом, як практично не розмовляючи чеською під час своєї першої поїздки в Прагу стала студенткою університету. Розповіла про свої враження, про мовний бар’єр і про чеський менталіт. Далі співробітники МСМ розкрили покроковий план дій – що потрібно зробити громадянам іноземних держав, які хочуть здобувати освіту в Чехії, обговорили процесс вступу до уніврситету, а також про те, що можна вчитися також і англійською мовою в більшості державних університетів.

МСМ були розроблені спеціальні програми для вступу на гуманітарні, технічні, економічні, медичні та творчі спеціальності. Менеджер розповіла про дати початку навчання, кількість академічних годин і викладачів довгострокових програм МСМ. Також спікер виділила основні переваги МСМ перед іншими курсами підготовки для вступу до вузів в Чехії. Була показана схема послідовності дій і процедур, необхідних для вступу. Більш докладно менеджер розповіла про послугу 24/7 кураторської підтримки, цінах програм і проживання в гуртожитках при державних університетах.

МСМ займається культурною і освітньою діяльністю ось вже понад 11 років – кожен рік на навчальні програми відправляється понад 3000 студентів з Росії, України, Казахстану, а також інших країн. Студенти навчаються в мовних школах в столиці Чехії в Празі.

Сподіваємося, що семінар «Можливості отримання освіти в Чехії» був корисний для наших слухачів!

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: