Перший Освітній Форум МСМ відбувся в Києві

21 квітня відбувся Перший Освітній Форум МСМ в Києві, на якому представники українських і зарубіжних організацій провели зустрічі і консультації з питань освіти за кордоном, профорієнтації, додаткової освіти, мовних іспитів та інших продуктів, важливих і корисних для сучасного школяра, студента і їх батьків.

Однією з головних і яскравих подій Форуму став фінал і урочиста церемонія нагородження переможців IV Міжнародної Олімпіади МСМ «Generation MSM — Покоління, спрямоване в майбутнє!».

Протягом трьох місяців учні 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Києва приймали участь в Олімпіаді з англійської мови. Третій тур виявився найскладнішим, і з 700 учасників першого етапу, в нього пройшли лише 20 фіналістів. На останньому етапі Олімпіади 20 фіналістів захищали свої презентації в вигляді публічного виступу на тему «Why my profession will be in demand in the future» перед іноземним журі.

Під час Олімпіади учасники спробували себе в складанні міжнародного іспиту TOEFL iTP, дізналися про професії майбутнього і всі нюанси освіти за кордоном. Безліч призів і подарунків вручили учасникам Олімпіади організатори і партнери заходу! Кожен учасник Олімпіади отримав мовний сертифікат учасника конкурсу з результатами TOEFL iTP.

За підсумками Олімпіади, переможцями стали:

  • I місце — Петро Лайшев, учень ліцею «Універсум», який отримав безкоштовну 2-тижневу подорож до Великобританії в мовну школу Kings Education.
  • ІІ місце — Анна Марія Кара-Якубіян, учениця Meredian International School, яка отримала планшетний комп’ютер і 2 тижні навчання в мовній школі «Академія МСМ» в Чехії, м. Прага.
  • ІІІ місце — Валерія Семеніхіна, учениця спеціалізованої школи «Тріумф» і вона вирушає на 2 тижні навчання в мовну школу «Академія МСМ» в Чехії, м. Прага.

Всіх, хто з якихось причин не зміг взяти участь в Олімпіаді цього року або не потрапив у фінал, просимо не турбуватися і пробувати свої сили вже в наступному навчальному році!

Учасники Першого Освітнього Форуму МСМ в Києві отримали безкоштовну індивідуальну консультацію представників навчальних закладів Великобританії, Швейцарії, США, Канади, Австралії, Чехії, Голландії та інших країн світу, а також пройшли пробне тестування TOEFL iTP.

Після завершення церемонії нагородження, школярів та іх батьків чекали цікаві виступи спікерів Форуму. Першим був Сергій Переведенцев, який є комерційним директором компанії «Giunti Psychometrics». Сергій розповів хлопцям про важливість вибору майбутньої професії, успіх і взаємозв’язок цих двох складових.

Далі, учасників Форуму чекала зустріч з Ross Wainwright, директором програми Oncampus, університет Coventry, Великобританія. Ross розповів про відмінності в системі освіти України та Великої Британії, а також поділився з учасниками семінару корисною інформацією про те, як випускнику української школи вступити в провідний ВНЗ Великобританії.

«Міжнародний Союз Молоді» вже багато років співпрацює зі Swiss Education Group. Програма подвійного диплому «Чехія-Швейцарія» є дуже популярною серед українських абітурієнтів, які бажають отримати якісну освіту. Зі швейцарським дипломом SEG вам відкриті двері кращих роботодавців світу! Tarek Kouatly, регіональний менеджер Swiss Education Group, виступив на Першому Освітньому Форумі МСМ в Києві з презентацією програми «Подвійний Диплом Чехія-Швейцарія» і розповів все про освіту в сфері готельно-ресторанного бізнесу в Швейцарії. Студенти програми подвійного диплому мають змогу отримати 2 європейські дипломи за 3 роки навчання, а також пройти оплачуване стажування в Швейцарії під час навчання.

Про всі перспективи і можливості освіти в Австралії в сфері бізнесу, дизайну і гостинності для українських студентів розповів Іван Миронов, представник Torrens University, Австралія.

А регіональний менеджер Oxford International Education Group, Christine Garibyan, відкрила всі секрети вступу до університетів Канади і США без вступних іспитів.

З фінальної промовою Форуму виступила Катерина Разборова, директор Міжнародного Союзу Молоді в Україні. У своєму виступі Катерина зверталася до старшокласників і студентів, і розповіла про перспективи отримання вищої освіти в Європі, безкоштовну освіту в Чехії і можливостях, які відкриваються перед студентами.

Заключною частиною Форуму стала профорієнтаційна гра «Світ професій майбутнього», яку провела Анна Чатченко, провідний експерт з профорієнтації компанії «Giunti Psychometrics».

Перший Освітній Форум МСМ в Києві — це ваш перший крок для побудови успішного майбутнього!