Піврічна програма — Міжнародна Футбольна Академія МСМ в Празі (чеська та англійська мова + футбольні тренування)

Пропонуємо Вашій увазі нову унікальну річну програму для всіх, хто захоплюється футболом, та хоче стати студентом провідного чеського університету чи мріє стати успішним футболістом.

Річна програма включає в себе інтенсивну спортивну підготовку (заняття при фарм-клубі Спарти — футбольному клубі Адміра) та вивчення іноземних мов (чеської та англійської) при державному університеті Чехії – Чеський аграрний університет (ČZU). Під час програми уважно відстежується правильний раціональний баланс між спортом і навчанням. При успішному закінченні освітньої програми її випускники мають змогу стати студентом чеського університету, а успішні спортсмени отримають можливість підписати контракти з кращими футбольними клубами Чехії та Європи.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ в Празі

Футбольний клуб Славія є провідним і найтитулованішим клубом в Чехії, команда регулярно грає в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи. Вихованці Празької Славіі — гравці провідних європейських клубів. Учасники Футбольної Академії МСМ мають першочергове право перегляду на протязі року в Славії.

За тренувальним процесом стежать фахівці, ретельно відбираючи можливих кандидатів для підписання професійних контрактів. Міжнародна Футбольна Академія МСМ заснована у 2011 році, але вже за кілька років роботи була створена унікальна можливість тренуватися на базі з потужною футбольною інфраструктурою на полях з натуральним і штучним покриттям, за яким щодня доглядають фахівці, якісно готуючи його до тренувань та ігор. За роки бездоганної роботи Футбольної Академії МСМ у Празі до неї приєдналося безліч іменитих партнерів, бажаючих продовжувати плідну співпрацю в майбутньому. У їх числі: Футбольна Федерація Чехії, Федерація Футболу Праги, Федерація Футболу Москви, Футбольна Федерація Києва, компанія NIKE, відома у всьому світі мережу фітнес центрів WorldClass, офіційний представник автомобілів Jaguar і Land Rover в Чехії, Міжнародні Авіалінії України.

Хто працює з Вами в Академії:

Мартін Фрідек — у 1990 році дебютував у складі першого «великого» клубу Чехословаччини (а пізніше Чехії), а саме у празькій «Спарті». В активі Фрідека 177 матчів і 27 голів за «спартанців». У складі празької команди він грав 7 років і відзначився виступом в півфіналі Кубка Європейських Чемпіонів і чвертьфіналі Кубка володарів кубків. В складі «Спарти» він завойовував чемпіонські титули країни 1991, 1993, 1994, 1995 і 1997 років, кубки 1992, 1993 і 1996 років. В складі національної збірної Мартін Фрідек зіграв сумарно 37 ігор, 8 з яких були за Чехословаччину і 29 за Чехію. В 1996 році він став віце-чемпіоном Європи. Також зіграв один матч за Кубок Конфедерацій у 1997 року. Зараз працює в академії празької «Спарти».

Єва Ганякова — колишня футболістка, капітан національної жіночої збірної Чехії з футболу. В даний час очолює молодіжну збірну Чехії. Єва Ганякова вже давно працює в академії AC Sparta Praha в якості головного тренера жіночої команди U17, яка на сьогоднішній день показує відмінні результати. Завдяки її унікальній тренерській методиці та якісної тактичній підготовці, з академії випустилось багато сильних футболісток. Єва Ганякова — найчастіший учасник футбольних конференцій та майстер-класів, що проходять на території Європи і за її межами. У 2014 році вона була удостоєна престижної нагороди доктора наук Вацлава Йіри за неоціненний внесок у розвиток Чеського футболу.

Спортивна програма

Персональні тренера Міжнародної Футбольної Академії МСМ по атлетичній підготовці розробляють програми харчування і фізичної підготовки для кожного спортсмена.

Спеціально запрошені тренера та асистенти з різних команд, покликані внести різноманітність у процес організації тренувань, пильно стежать за потенційними гравцями для своїх клубів. Після фізичних навантажень обов’язковим є проведення занять з тактичної підготовки.

Тренування проходять 4 рази на тиждень.

Учасники програми мають можливість грати в матчах офіційних ліг в Чеській Республіці, місцевих турнірах, а також, цілком імовірно, братимуть участь у міжнародних турнірах.

Міжнародна Футбольна Академія МСМ відповідає найвищим сучасним спортивним стандартам. Особливістю програми є

підтримка командного духу і збереження індивідуального підходу до кожного учасника, що гарантує успішність як початковому гравцеві, так і досвідченому професіоналу. Ми піклуємося і про високий рівень процесу тренувань, і про досягнення максимально можливого результату.

Кожен учасник програми отримує:

 • Один комплект форми (тренувальний)
 • Два комплекти форми (ігрові)
 • Один спортивний футбольний костюм
 • Спортивна сумка

Поєднання Вашого таланту, амбіцій, старань — запорука успішної футбольної кар’єри на Європейській футбольній арені!

Академічна програма

Академічна програма розроблена з урахуванням вимог вступних іспитів у державні вузи Чеської Республіки та призначена для бажаючих навчатися безкоштовно чеською мовою в державних університетах. Після успішного закінчення підготовчих курсів надається завірений сертифікат, що підтверджує знання чеської мови.

Чеський аграрний університет в Празі

Місце навчання: Факультет «Економіки та менеджменту»

Чеський аграрний університет — один з провідних та старіших державних університетів в Чеській Республіці. У 2006 році CZU відсвяткував своє сторіччя. Університет пропонує якісну освіту та отримання престижного диплому для чеських та іноземних студентів.

Щорічно в університеті навчається більше 20 000 студентів, 14 000 з яких навчаються на факультеті «Економіки та управління». Даний факультет входить до ТОП-6 кращих економічних факультетів Чеської Республіки.

Університет має 15-річний досвід викладання англомовних програм. Дипломи Чеського аграрного університету визнаються в Європі, США і Канаді. Завдяки цьому, університет має високий рейтинг працевлаштування випускників — 97% студентів успішно працевлаштовуються після закінчення навчання в університеті.

Рівень викладання та науково-дослідницької діяльності в вищезазначених університетах є збалансованим і відповідає всім європейським вимогам. Чеський технічний університет та Чеський аграрний університет входять до ТОП кращих університетів Чеської Республіки.

Окрім вивчення чеської мови студенти в групах (не більше 17 студентів) вчать англійську мову та математику, які знадобляться їм на вступних іспитах в багатьох державних університетах. Це дає не тільки додаткові переваги при вступі, але й значно полегшить навчання на початковому етапі в університеті.

Заняття на підготовчих курсах ведуть досвідчені викладачі і професори університетів.

Дати програми: 15.1.2017 — 7.6.2017

Предмети курсу: чеська мова, англійська мова, математика

Загальна кількість годин: 440

Вимоги для вступу на програму: атестат про повну середню освіту.

Після успішного завершення програми всі студенти отримують сертифікат державного університету. З даним сертифікатом студент може вступити до Чеського аграрного університету, Чеського технічного університету, Вищої школи економіки, Карлова університету та будь-якого іншого державного чи приватного університету в Празі чи іншому місті Чехії.

Проживання

Студенти програми проживають у гуртожитках університетів. Розміщення пропонується в 2-місних кімнатах зі зручностями на кімнату або на 2 кімнати. У кожній кімнаті є інтернет, а також є кухня на поверсі і пральна машина.


Дана програма розроблена з урахуванням особливостей вступу на наступні спеціальності

Оберіть напрям, що Вас цікавить, щоб отримати детальну програму курсу
Отримати детальну
програму курсу на Email
Отримати детальну
програму курсу на Email
Отримати детальну
програму курсу на Email


Послуги, що отримує студент програми:

1. Забезпечення документами для візи: підтвердження про зарахування на курс, підтвердження проживання.

2. Оформлення чеського медичного страхового полісу на період навчання. Страховий поліс оплачується студентом окремо.

3. Зустріч в Чехії:

 • Організація зустрічі студента в будь-який час і будь-якому місці перебування (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал в Празі);
 • Підключення студента до оператора мобільного зв’язку;
 • Трансфер до місця проживання, заселення.

4. Реєстрація в поліції у справах іноземних громадян в Чехії (протягом 3 днів після приїзду).

5. Орієнтаційна програма після приїзду до Чехії:

 • оглядова ознайомча екскурсія містом зі співробітником МСМ (орієнтація в місті, торгівельні центри, обмін валюти тощо);
 • забезпечення студента проїзним квитком на міський транспорт строком на 2 місяці.

6. Екскурсії по Празі

7. Допомога в процесі подачі документів в обрані ВНЗ:

 • Консультації у виборі вузів
 • Консультації з підготовки документів для обраних вузів
 • Допомога в подачі заяви до вишів
 • Консультаційні послуги та підтримка з питань навчання.

8. Цілодобова підтримка 24/7:

 • У разі необхідності, надання медичної допомоги в найкоротші терміни. Обов’язкова наявність у студента чеської медичної страховки.
 • Переклад з російської на чеську мову на прийомах у лікаря.
 • Організація перевезення до лікарні.
 • Робота зі страховою компанією.

9. Безкоштовні консультації протягом першого року навчання з усіх питань, пов’язаних з навчанням, проживанням і роботою в Чехії.

10. Допомога в нострифікації (визнання) документів про середню/вищу освіту.

Залишити запит на навчання

Щоб отримати детальну інформацію залиште запит і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом.