Подвійні Дипломи: 23.07.2019

подвійеі дипломи в Чехії

23 липня в Алмати відбувся семінар на тему «Подвійні Дипломи – Освіта в Чехії, США, Канаді, Швейцарії», на кором були присутні двацать слухачів. В якості першого спікера виступила Айжан Жаркінбекова – директор МСМ в Казахстані з вступним словом про Міжнародний Союз Молоді і його основну діяльность, а також про безпосередньо про переваги навчання за програмою подвійних дипломів та умови життя в Чехії, де студенти проводять перші два роки.
Другим спікером виступала Айгер Турсагулова – менеджер МСМ в Казахстані. Вона безпосередньо вже перейшла до самої програми подвійних дипломів і розповіла про поєднану програму навчання в Чехії та Швейцарії, а також поділилася з аудиторією, що за даною програмою студент отримує дипломи за спеціальностями «Бізнес Адміністрування» і «Менеджмент в індустрії гостинності та міжнародний бізнес» або «Міжнародний готельний менеджмент», в залежності від обраного вузу в Швейцарії. Айгер також більш детально розповіла про університети, в яких навчатимуться студенти, які обрали дану програму. У Чехії студенти вчаться в державному університеті – Чеському Аграрному, як уже раніше згадала Айжан, а в Швейцарії в «Hotel Institute Montreux» або в «Cezar Ritz Colleges Switzerland».
Після цього слухачі мали можливість детальніше дізнатися про програму «Чехія + США, Каліфорнія», де студент отримує дипломи за спеціальностями «Бізнес Адміністрування» і «Управління і Торгівля», а також описала університети – за даною програмою студенти вчаться в Чехії в Чеському Аграрному Університеті і в університеті Westcliff.

Анжеліка Ісмагулова, третій спікер, доповнила інформацію з приводу програми, розповівши докладніше про можливості отримання подвійного диплому «Чехія + США, Сан-Франциско», де останній рік студенти навчаються в університеті Лінкольна. По закінченню програми студенти отримують одразу два дипломи за спеціальностями «Бізнес адміністрування» і «Менеджмент комерційного підприємства». Анжеліка розповіла також про програму «Чехія + Канада», де навчання проходить так само в Чеському Аграрному Університеті, а пізніше – в University of West Canada, де студенти отримують дипломи за такими спеціальностями, як «Бізнес Адміністрування» і «Підприємство і Торгівля». Анжеліка перерахувала всі вимоги для того, щоб щоб вступити на дану програму, розповіла про вартість програм і терміни надходження.
Останнім блоком йшла рубрика питань від слухачів, які висловили особливу зацікавленість в можливостях дистанційного навчання, а також доступності інших спеціальностей, наприклад, медицина. Дякуємо всім, хто відвідав наш семінар – сподіваємося, що вся інформація, яку отримали слухачі від МСМ, будет для них корисна.

Contact Us%d bloggers like this: