Презентація в Києві для представників середніх навчальних закладів «Можливості співпраці з МСМ», 21 листопада 2016 р.

21 листопада «Міжнародний Союз Молоді» запросив представників кращих шкіл міста Києва на презентацію «Можливості співпраці з Міжнародним Союзом Молоді для загальноосвітніх шкіл Києва»

21 листопада в Київській Торгово-Промисловій Палаті пройшла презентація «Можливості співпраці з Міжнародним Союзом Молоді для загальноосвітніх шкіл Києва». Представники 30 кращих середніх учбових закладів міста Києва мали змогу дізнатися про найактуальніші проекти, що здійснюються «Міжнародним Союзом Молоді».

Почесними гостями заходу стали Заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції  Мовчан Микола Петрович, генеральний директор «Міжнародного Союзу Молоді» (Прага, Чеська Республіка) Колесник Євген Миколайович, регіональний директор Oxford International Education Group (Лондон, Великобританія) Нейл Аптон (Neil Upton), генеральний директор «Міжнародного Союзу Молоді» в Україні Разборова Катерина Олександрівна.

Микола Петрович Мовчан, який сам отримав вищу освіту в європейських ВУЗах, в своїй надихаючій промові підкреслив важливість навчання в міжнародному середовищі, наскільки європейська освіта розширює кругозір і надає унікальні можливості для випускників як в Україні, так і за кордоном.

Євген Миколайович Колесник поділився своєю історією, про те, як його батьки прийняли рішення про переїзд до Чехії, про навчання у Вищій Школі Економіки в Празі і про те, як виникла ідея створення МСМ — компанії, яка розвиває співробітництво в сфері освіти та спорту, розширює можливості міжнародного і культурного обміну, зміцнює дружбу і взаєморозуміння між молодими людьми різних країн.

Neil Upton презентував Oxford International Education Group — одну з найбільших та швидкозростаючих організацій Великобританії в сфері міжнародної освіти, провайдера канікулярних мовних програм для груп та індивідуальних студентів з проживанням в студентських містечках найбільших вищих навчальних закладів Великобританії.

Катерина Олександрівна Разборова підготувала детальну інформацію про особливості навчання нового покоління цифрових аборигенів: «Викладач перестав бути основним джерелом інформації. Тепер дитина може самостійно знайти всю необхідну інформацію в інтернеті. Тому зараз як ніколи важливо зацікавити дитину в навчанні. Виконуючи завдання, їй потрібно розуміти, як ці знання та навички знадобляться в реальному житті «. Катерина розповіла, як у зв’язку з новими потребами учнів модифікуються міжнародні іспити, та поділилася важливою новиною про те, що з 2016 року МСМ став офіційним представником Educational Testing Service (ETS, Прінстон, США) і отримав право на адміністрування і проведення тестових сесій міжнародних іспитів TOEFL Primary, TOEFL Junior, TOEFL ITP і TOEIC.

Ключовим моментом заходу була презентація Третьої Міжнародної олімпіади з англійської мови, яка пройде з грудня 2016 року по квітень 2017 року на базі шкіл, які співпрацюють з МСМ. В рамках олімпіади учні 8-11 класів зможуть оцінити свій рівень знання англійської мови, пройдуть онлайн навчання по складанню мотиваційного листа для вступу в закордонні ВНЗ, а 10 найталановитіших учасників безкоштовно пройдуть іспит TOEFL Junior і отримають міжнародний сертифікат, який визнається в усьому світі! Але навіть це не всі переваги, які надає участь в Міжнародній Олімпіаді: призовий фонд Олімпіади змусить підтягнути свої знання мови навіть самого відсталого учня. Переможець, який посів 1-е місце, відправиться на два тижні в Лондон. 2-е місце обіцяє чотири тижні навчання в Празі на будь-який літній програмі МСМ, а 3-е місцедва тижні літньої програми МСМ.

Зустріч пройшла дуже продуктивно і насичено завдяки ініціативності та готовності гостей до відкритого діалогу. Початок нового співробітництва відсвяткували фуршетом!

«Міжнародний Союз Молоді» висловлює подяку всім учасникам презентації та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Фотографії з заходу Ви можете подивитись та завантажити в Фотоальбомі.

До нових зустрічей!
Ваш МСМ Київ, 2016 рік.