працівники МСМ в Україні msmstudy.com.ua

Міжнародний Союз Молоді, заснований в Празі у 2006 році та зареєстрований в Міністерстві Внутрішніх Справ Чехії з філіями в Росії, Україні та Казахстані.

Вже багато років Міжнародний Союз Молоді працює в галузі розвитку культурних, освітніх, спортивних та гуманітарних контактів між молоддю різних країн з метою розширення міжнародного культурного обміну, поглиблення дружби і взаєморозуміння між народами. Наша організація об’єднує україномовних, російськомовних, чеських студентів і молодих фахівців з країн Європи.

Основним напрямком є освітня діяльність, як в Чеській Республіці, так і в інших країнах світу, а також реалізація багатосторонніх суспільно значущих проектів, які сприяють об’єднанню молодих людей і взаємному духовному збагаченню.

МСМ прагне надихати своїх клієнтів на амбітні цілі і допомагати досягти їх, враховуючи інтереси, уподобання та можливості потенційних студентів.

В 2011 році МСМ спільно з Чеською федерацією футболу і футбольним клубом «Спарта» відкрили річну Міжнародну Футбольну Академію МСМ в Празі, в яку вже п’ятий рік поспіль приїжджає молодь з усього світу. Найуспішнішим гравцям пропонують підписати контракт і залишитися грати в чеських футбольних клубах.

В 2015 році Міжнародний Союз Молоді відкрив власну міжнародну мовну школу “MSM Academy” в центрі Праги, яка співпрацює з провідними світовими лінгвістичними центрами. Основні напрями школи — це вивчення іноземних мов в Чехії та по всьому світу, реалізація мовної підготовки до вступу в британські, канадські, американські, чеські університети за спеціальною програмою Foundation CZU TRC, розробленої у відповідності з високими британськими стандартами.

За довгі роки роботи компанія чудово зарекомендувала себе на ринку міжнародної освіти. Ми забезпечуємо сприяння і допомогу при вступі в кращі світові ВНЗ, надаємо консультації в галузі освітніх програм і навчання на курсах іноземних мов, допомогу з візових питань, організовуємо культурні, спортивні та адаптаційні програми під час навчання, стажування та програм професійної підготовки.

Зв'яжіться з нами