Про програму

Програма розроблена Чеським аграрним університетом та альянсом провідних швейцарських вищих навчальних закладів в сфері готельно-ресторанного бізнесу – Swiss Education Group (SEG) за ініціативою та за підтримки Міжнародного Союзу Молоді.

Подвійний диплом Чехія-Швейцарія – це унікальна програма, яка дасть вам можливість оцінити незрівнянну якість швейцарської освіти та високі європейські стандарти навчання в державному університеті Чеської Республіки.

Переваги програми

Два дипломи двох європейських країн підвищать конкурентну перевагу Вашого професійного резюме і нададуть йому міжнародну цінність.

Ви отримаєте ступінь бакалавра за спеціальністю «Бізнес-адміністрування» державного європейського університету — Чеський аграрний університет у Празі. Та швейцарський диплом на спеціальністю «Міжнародний готельний менеджмент», що видається Hotel Institute Montreux (група університетів SEG) або ступінь бакалавра за спеціальністю «Міжнародний бізнес в сфері готельного менеджменту та туризму», що видається Cezar Ritz Colleges Switzerland (група університетів SEG).

Економія часу

Всього за 3 або 3,5 роки Ви отримаєте два дипломи або два ступені бакалавра.

Економія коштів

Два роки проведені в Чеській Республіці допоможуть Вам заощадити до 70 % коштів на навчання та проживання.

Можливість почати навчання одразу після закінчення школи

Вивчення 3 іноземних мов

Основна мова навчання – англійська. Німецька або французька (на вибір) є обов’язковими предметами з першого курсу. Проживання в Чехії допоможе вам вивчити чеську. Чим більшою кількістю іноземних мов Ви володієте, тим більше шансів на працевлаштування Ви маєте.

Досвід навчання у великому університеті в Празі та в швейцарському ТОП університеті класу «люкс».

Перші 2 роки Ви будете навчатися в найбільшому державному європейському університеті — Чеському аграрному університеті (більше 20 000 студентів), а останній рік — у Швейцарії — батьківщині готельного бізнесу.

Оплачуване стажування в Швейцарії або в іншій країні світу (4-6 місяців)

Студенти, які проходять стажування в Швейцарії отримують мінімальну щомісячну зарплату у розмірі CHF 2,168. Отже Ви починаєте заробляти вже під час навчання!

Дізнайтеся тонкощі готельно-ресторанного бізнесу як мінімум двох європейських країн

Регулярні майстер-класи від професіоналів є частиною програми в Празі і в Швейцарії + оплачуване стажування в Швейцарії або в іншій країні світу.

Унікальні можливості працевлаштування

Фахівці високого рівня користуються великим попитом в сфері гостинності в Чехії. Міжнародні мережі готелів-партнерів SEG по всьому світу відкриють для Вас двері в індустрію гостинності

Умови вступу

Для того, щоб почати навчання на програмі абітурієнт має відповідати наступним критеріям:

* Атестат про повну середню освіту (11 класів)

* Рівень володіння англійською мовою – IELTS 5.0

Вартість програми: від 6500 євро на рік.

Залишити запит на навчання

Щоб отримати детальну інформацію залиште запит і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами найближчим часом.