Програми

Подвійний диплом

Заощаджуйте час та гроші, закінчивши 2 університетських ступені за 3 роки з новою програмою Подвійного Диплому в провідних університетах. Два дипломи з двох европейських країн покращить ваше резюме, даючи вам міжнародного значення і мультикультурного досвіду в обраній галузі навчання.

Подготовчі програми

Цей підготовчий курс розроблений для іноземних студентів, хто хоче покращити свої чеську та англійську мовні навички для академічного навчання в державних або приватних університетах Чеської Республіки чи інших країн. Курси викладають найкращі професори з Чеського аграрногоу ніверситету та Чеського технічного університету.

Медичний диплом

Підготовча програма з медицини розроблена для вдосконалення знань студента необхідних для успішного вступу до медичних шкіл. Крім мовних занять студент зможе вивчати Біологію, Хімію, Фізику та Математику. Ці заняття призначені для підготовки студента до вступних іспитів та забезпечення необхідної бази знань для комфортного навчання на медичних факультетах.

Медична кар’єра

Ексклюзивна програма від МСМ, яка допомагає людям, які вже отримали медичний диплом і розпочати свою кар’єру в Чеській Республіці. Це дозволяє заощадити час, оскільки вам не потрібно починати навчання з самого початку, досить тільки легалізувати свій поточний диплом. Програма була побудована для підготовки заявника на тест нострифікації та апробації диплому.

Літо у Празі

МСМ просуває ексклюзивний літній досвід для своїх дітей, поєднуючи активний відпочинок із всеохоплюючою освітньою програмою, включаючи курси іноземних мов, Футбольну академію МСМ і багату культурну програму.

Мовні курси

Відвідайте Прагу під час середньострокових канікул та отримайте курси англійської мови з Академією МСМ та Британською Радою. Вдосконалюйте свої навички та проводьте захоплюючі канікули у самому серці Європи.

Спортивна академія

Ця програма допомагає молодим людям вдосконалювати спортивні навички, знайомить їх із справжніми професіоналами і дає їм безцінний міжнародний досвід. Ідеальне поєднання спорту та вивчення мови.

Магістратура та стажування

Переваги програми для магістрів не можна переоцінити. Це унікальний шанс отримати більш глибокі професійні знання, які допоможуть вам отримати більше можливостей при пошуці роботи, для підвищення вашої кар’єри та задля збільшення вашого доходу. Наша практика в Празі пропонує широкі можливості для молодих фахівців, які допомагають їм отримати нові контакти, досвід та кваліфікацію з багатьма всесвітньо відомими організаціями. Це також дає вам унікальну можливість вивчити найкрасивіші Місця Чеської Республіки.