Річна програма – British Foundation СZU-TRC в Празі

Пропонуємо Вам виняткову можливість поєднати високу якість британської освіти з перевагами навчання та проживання в Празі. За допомогою спеціальної програми British Foundation CZU-TRC в Празі Ви зможете підготуватися до вступу в британські, канадські, американські або чеські університети. Програма CZU-TRC є єдиною підготовчої програмою в Празі, розробленою за високими британським стандартам.

Переваги програми CZU TRC

Економія часу: отримайте британський сертифікат про освіту Qualify 3 рівень (середня британська освіта) всього за один рік (рівень британської дворічної програми A-level).

Економія коштів: навчання в Чеській республіці допоможе Вам заощадити на вартості програми та проживанні.

Програма підготовки CZU-TRC офіційно визнана британською екзаменаційною комісією Qualify як рівень 3, так само як A-level або IB. Це свідчить про те, що Ви отримаєте британську кваліфікацію навчаючись у Празі та зможете подати документи на вступ у вибраний Вами університет в будь-якій точці світу, де навчання проводиться англійською мовою.

Скористайтеся перевагою партнерства програми CZU-TRC: 25 університетів світу (у Великобританії, США, Канаді та в Карибському басейні) готові гарантовано прийняти Вас відразу після підготовчої програми, яка є єдиною програмою в Празі, розробленою за високими британським стандартам.

Отримайте досвід навчання та проживання в міжнародному середовищі.

Вивчіть дві іноземні мови:

Навчайтеся англійською, а чеську мову Ви освоїте завдяки проживанню в Чехії. Чим більше мов знаєте, тим більше можливостей працевлаштування Вам відкривається.

Насолоджуйтесь міжнародною, безпечною і по-домашньому затишною атмосферою одного з найромантичніших і популярних європейських міст – Прагою. Отримайте досвід навчання в найбільшому державному університеті Праги.

Почніть навчання за програмою відразу після отримання шкільного атестата.

Подорожуйте Європою коли завгодно і куди завгодно. Прага знаходиться всього в декількох годинах від багатьох знаменитих і найкрасивіших міст Європи.

Отримайте умовне зарахування в британський державний Університет Бангора одразу після зарахування на програму British Foundation СZU-TRC в Празі.

Отримайте взаємозалік за кредитами в багатьох університетах США.

Чеський аграрний університет в Празі

Місце навчання: Факультет «Економіки та менеджменту»

Чеський аграрний університет – один з провідних та старіших державних університетів в Чеській Республіці. У 2006 році CZU відсвяткував своє сторіччя. Університет пропонує якісну освіту та отримання престижного диплому для чеських та іноземних студентів.

Щорічно в університеті навчається більше 20 000 студентів, 14 000 з яких навчаються на факультеті «Економіки та управління». Даний факультет входить до ТОП-6 кращих економічних факультетів Чеської Республіки.

Університет має 15-річний досвід викладання англомовних програм. Дипломи Чеського аграрного університету визнаються в Європі, США і Канаді. Завдяки цьому, університет має високий рейтинг працевлаштування випускників – 97% студентів успішно працевлаштовуються після закінчення навчання в університеті.

Рівень викладання та науково-дослідницької діяльності в вищезазначених університетах є збалансованим і відповідає всім європейським вимогам. Чеський технічний університет та Чеський аграрний університет входять до ТОП кращих університетів Чеської Республіки.

Окрім вивчення чеської мови студенти в групах (не більше 17 студентів) вчать англійську мову та математику, які знадобляться їм на вступних іспитах в багатьох державних університетах. Це дає не тільки додаткові переваги при вступі, але й значно полегшить навчання на початковому етапі в університеті.

Заняття на підготовчих курсах ведуть досвідчені викладачі і професори університетів.

Основні предмети:

Англійська мова, академічне письмо, навички наукових досліджень, навички навчання, навички презентації, IELTS

Академічні модулі:

Бухгалтерський облік, біологія, бізнес, хімія, економіка, право, вища математика, фізика, держава і політика, психологія, соціологія.

Система перевірки знань:

Міні-іспити, завдання, курсові роботи.

Умови вступу:

  • Вік – 16+
  • Рівень англійської мови – IELTS 4.0
  • Атестат про середню освіту.

Партнери програми CZU-TRC

Великобританія

Університет Бангора

Бедфордшірскій університет

Честерский університет

Університет Де Монтфорт

Університет Грінвіча

Лондонський Університет Метрополітен

Нортумбрійський університет

Регентский університет Лондона

Університет Тіссайд

Університет Йорка

Бірмінгемський університет

Університет Лідс Трініті

США і Канада

Абілінскій християнський університет

Політехнічний університет Теннессі

Уесліанський університет в Техасі

Національний американський університет

Пітсбургський технологічний інститут

Державний університет Сагіно Веллі

Університет Святого Петра

Державний університет Райта

Сентенніал Коледж

Країни Карибського басейну

Університетський коледж країн Карибського басейну

Зв'яжіться з нами