Програми Подвійних Дипломів

дипломів

22 серпня о 19.30 в місті Алмати відбувся освітній семінар від Міжнародного Союзу Молоді на тему «Презентація програм Подвійних Дипломів». Перший спікер Айжан Жаркімбекова, директор філії МСМ в Алмати, спочатку познайомила слухачів з діяльністю організації Міжнародного Союзу Молоді в цілому: чим саме займається союз, його роль в підтримці молодого покоління в Казахстані і розвитку рівня освіти в країнах не тільки СНД, але і за кордоном.

Далі йшла детальна презентація про програму Подвійних Дипломів, суть якої полягає в тому, що студент може поєднати навчання в двох вузах і пройти це навчання всього за три роки, отримавши при цьому два міжнародно визнаних диплома. Такий диплом дозволяє випускникам виділитися на ринку праці і, володіючи вже практичними навичками, відразу приступити до роботи і домогтися керівних посад уже в перші роки після випуску.

Оскільки перші два роки студент проводить в Чехії, то значна частина семінару була присвячена відповіді безпосередньо на питання «Чому Чехія – та країна, де зручно не тільки подорожувати, відпочивати, працювати, а й вчитися?». Спікер розписала переваги проживання та навчання в Чехії, виділивши особливо стабільність економіки, бюджетні ціни в Чехії, в порівнянні з іншими популярними серед студентів країнами ЄС. Проживаючи в Чехії перші два роки, студент може заощадити до 70% витрат на проживання, транспорт, харчування та інших подібних витрат.

Чехія, а зокрема – Прага, відома своїм високим рівнем стабільності і безпеки. Крім того ця країна також перспективна і в плані майбутнього працевлаштування, адже тут розташовуються офіси провідних світових компаній.

На семінарі були представлені Чеський Аграрний Університет в Празі, де викладається спеціальність «Бізнес-адміністрування», а також інформація про програмни: Подвійний Диплом: Чехія + Швейцарія, Подвійний Диплом: Чехія + США, Подвійний Диплом: Чехія + Канада. Були детально розглянуті університети і спеціальності в них, щоб студенти могли вибрати найбільш підходящу для них програму.

Увагу слухачів повністю було сконцентровано на спікерах семінару. Були питання про подальшу розробку програм Подвійного Диплома для магістра, про можливості вибору другої країни навчання під час перебування в Чехії, а також про відмінності навчальної програми Подвійного Диплома і звичайного бакалаврату в ЧЗУ. Менеджери алматинської філії МСМ сподіваються, що семінар був максимально інформативним і корисним для гостей.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: