Вища освіта в ЧР: 08.08.2019

Вища освіта в Чехії

Семінар «Вища освіта в Чехії»

8 серпня в 19:30 в Алмати був проведений семінар на тему «Вища освіта в Чехії» для всіх, хто зацікавлений в навчанні за кордоном. Як завжди семінар проводився в затишному і просторому коворкінг-приміщенні The HUB в бізнес-центрі «Алатау Гранд».

Перше слово взяла регіональний менеджер Анжеліка Ісмагулова, яка детально розповіла відвідувачам про життя в Європі, а зокрема – в Чехії, в порівнянні з іншими країнами. Анжеліка зазначила стабільну економіку країни, низькі витрати на навчання і проживання навіть в самій столиці, а також, найголовніше – можливість отримати вищу освіту в одному з чеських вузів, навчаючись абсолютно безкоштовно! Менеджер згадала найбільш затребувані спеціальності в Чехії, а також можливості іншомовних студентів, якщо вони хочуть оволодіти знаннями з даними спеціальностями. Безкоштовне навчання в чеському вузі є навіть для іноземців. Головне – це вільне володіння чеською мовою, яке легко набувається на річних і семестрових курсах МСМ в Празі. Також на семінарі розібрали тему середніх зарплат в Чехії і можливостей, які відкриваються студентам після закінчення вузів.

Анжеліка перерахувала всі основні вимоги, необхідні для вступу до вузів в Європі, а також детально розповіла про освітні програми, розроблені Міжнародним Союзом Молоді у співпраці з ЧЗУ і ЧВУТ для вступу до університетів в Чехії з гуманітарних, технічних, економічних, медичних та творчих спеціальностей: дати початку навчання, кількість академічних годин і викладачів довгострокових програм МСМ. Варто також відзначити, що всі викладачі є носіями мови, що набагато збільшує шанси студента на вільне володіння тією іноземною мовою, яку він вибере для навчання.

Айгер Турсагулова, другий регіональний менеджер філії МСМ в Алмати, описала основні переваги МСМ перед іншими курсами підготовки для вступу до ВНЗ в Чехії. Була показана схема послідовності дій і процедур, необхідних для вступу до ВНЗ в Чехії. Більш докладно спікер розповіла про послугу 24/7 кураторської підтримки, цінах програм і проживання в гуртожитках при державних університетах. Потім Айгер перейшла на тему «Літні канікулярні програми МСМ». Менеджер озвучила весь список канікулярних мовних і спортивних програм. Спікер коротко розповіла про Мовний Академії МСМ і її особливості.

Менеджери Алматинської філії МСМ сподіваються, що семінар був максимально інформативним і корисним для гостей.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: