Школа Прикладних Мистецтв в Празі

Вища школа прикладних мистецтв в Празі

Vysoká škola uměleckoprůmyslová v Praze

Вища Школа Прикладних Мистецтв в Празі була заснована за ідеєю Готфріда Земпера. Земпер будував на існуючому творчому досвіді людства і шукав синтез мистецтва і техніки. Як теоретик архітектури, він прагнув до досягнення загального результату художніх і технічних компонентів конструкції, відповідно до художньої концепції як з науково-технічною роботою, так і з роботою майстрів.

Празька школа прикладного мистецтва, яка почала свою роботу в дусі цих ідей в 1885 році, в той час була першою і єдиною школою мистецтв в країні. Будівля була побудована в 1882-1885 за проектом Франтішка Схоморанзе і Яна Махістів.

Школа в даний час бере участь в декількох міжнародних проектах, розширює своє навчання в області вільного і прикладного мистецтва, публікує книги з мистецтва та виставкової діяльності. VŠUP в даний час складається з п’яти кафедр, які охоплюють двадцять три студії в архітектурі, дизайні, вільному мистецтві, комерційному мистецтві і графіці. Шоста кафедра забезпечує утворення в області історії мистецтва і естетики.

Бакалаврат Магістратура
День відкритих дверей
Термін подачі заяв 30 листопада 2015 року 30 листопада 2015 року
Дні складання іспитів січень 2016 року січень 2016 року
Іспити У першому турі студенти здають домашню роботу і образотворчий тест. У першому турі приймальна комісія розглядає портфоліо абітурієнта, яке він повинен подати разом із заявою

Спеціальності

Форма навчання:

Р — очна форма навчання
А — навчання на англійській мові

Спеціальність Спеціалізація Бакалаврат Магістратура
Термін Форма Термін Форма
Образотворче мистецтво Архітектурна творчість 3 Р 2 Р
Дизайн 3 Р 2 Р
Образотворча творчість 3 Р 2 Р
Загальна теорія та історія культури і мистецтва Історія і теорія дизайну і нових медіа - - 2 Р
Образотворче мистецтво Образотворче мистецтво - - 2 РА