Спортивний день: 25.08.2019

Спортивний день

25 серпня студенти Міжнародного Союзу Молоді літніх програм вирушили після обіду на спортивні майданчики Чеського Аграрного Університету, щоб потренувати свої спортивні навички.
Спортивний день – спеціальний захід від МСМ, що дозволяє доторкнутися до спорту навіть тим студентам, хто ніколи в житті не вважав себе спортсменом. “У освіти і спорту немає меж!” – головний слоган МСМ і ми готові доводити те, що це правда, кожен день.

Дати кожному студенту проявити себе в улюбленому виді спорту – одна з ключових завдань союзу, адже крім участі в освітніх заходах, для студентів вкрай важливо підтримувати і свою спортивну форму.

Крім того, МСМ надає для кожного студента ще й індивідуальну можливість вибору – адже головне, щоб спорт був в задоволення, чи не так? Тільки займаючись улюбленою справою, можна отримати позитивний заряд енергії і повністю відчути радість від фізичних навантажень.

Відразу після обіду, з другої години дня до п’ятої вечора, кожен студент міг вибрати те, що йому до душі: командна гра з друзями у волейбол, змагання на футбольного майданчика і демонстрація своїх навичок, плавання в басейну, а також захоплююча гра в теніс.

На нашому Спортивному дні немає переможців, адже кожен у кожному виді спорту головне це участь! Ми щиро вдячні всім хлопцям та дівчатам, які скористалися можливість спробувати себе в раніше невідомому їм виді спорту. Хто знає? Можливо по поверненню додому вони згадають то відчуття азарту і вирішать займатися обраним видом спорту серйозніше?

Приємний літній день спряв тому, щоб повністю розкритися і отримати велике задоволення від спортивних навантажень на свіжому повітрі.

Нижче ви можете ознайомитися з більш докладним звітом “День спорту з МСМ”, зробленим нашим професійним фотографом. Якщо вам було по-справжньому весело, будь ласка, підпишіться на наші постійні оновлення в стрічці Інстаграм, де ми публікуємо останні новини, оголошення та конкурси для студентів.

Крім літніх освітніх програм, МСМ також надає річні програми з підготовки до вступу в державні і приватні вузи Чехії.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: