Старе Місто: 16.08.2019

Старе Місто

Прогулянка по найвідоміших місцях Праги

16 серпня студенти літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді вирушили досліджувати Старе Місто. Точкою збору стала Вацлавська площа або, як називають її самі чехи, “Вацлавак” – перше місце, куди направляється турист, тільки приїхавши в Прагу. Ця площа – місце перетину місця основними екскурсійними маршрутами в столиці.

Площа була названа так на честь святого Вацлава, що вважається покровителем Чехії. До середини 19 століття на площі торгували кіньми, тому це місце називали Кінський ринок. Вид тієї площі, як и можемо бачити її зараз, почав формуватися на початку 20 століття, коли на “Вацлаваку”, як його назтвають сьогодні, почали масово відкриватися магазини та інші служби.

Дивлячись на Вацлавську площу, неможливо не помітити скульптуру, що розташувалася прямо навпроти Національного Музею. Це скульптура самого святого Вацлава, що сидить на коні. Тут жителі міста часто домовляються про зустрічі, щоб не втратити один одного на широкій території площею серед безлічі туристів.

Цікавий факт! Ви можете знайти пародію на пам’ятник в будівлі “Люцерна” – кінь святого Вацлава підвішений догори ногами, а його вершник знаходиться у нього на череві.

Крім того, для місцевих жителів площа теж має велике значення – тут проводяться мітинги і демонстрації, а також саме тут відбувалися важливі історичні події. Саме на площі вперше оголосили про закінчення Другої світової війни, це місце відвідували багато відомих осіб: президенти, актори, співаки і навіть космонавти.

Маршрут студентів також проходив через скульптуру “Командор” або, інша її назва – “Плащ совісті” роботи Анни Хромі, недалеко від станового театру. Скульптура встановлена ​​в 2000 році і, за словами авторки, символізує пам’ять століть про людський талант.

Студенти також відвідали Старомістську площу, оцінили зовнішній вигляд знаменитих Астрономічних годин і помилувалися на Тинський храм, чиї вежі піднімаються над площею на цілих 70 метрів. Усередині туристи можуть спостерігати майже двадцять красивих вівтарів, стародавню олов’яну купіль, а також статую Мадонни з немовлям.

Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом з екскурсії по Старому місту. Не забудьте підписатися на наш Інстаграм.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: