ТОП — 5 мовних таборів на літні канікули 2016

ТОП — 5 мовних таборів на літні канікули 2016

Літні канікули — це довгоочікувана пора, яку школярі і студенти чекають весь рік. Це найкращий час для вивчення іноземної мови і активного відпочинку за кордоном. У кожній країні канікули проходять по-різному, але однаково весело і цікаво. Ми підібрали 5 кращих програм для проведення літніх канікул:

Літній табір з МSM Academy (Чехія, Прага)

Вік учасників: 13- 25 років

Тривалість: від 2 тижнів

Що може бути красивіше літньої Праги, співочих фонтанів, смачної традиційної кухні і красивої архітектури. Літні канікули в Празі дадуть можливість провести цей час в самому серці Європи і одночасно вивчити англійську, німецьку або чеську мову. Міжнародний Союз Молоді пропонує навчання в МСМ Академії на період літніх канікул, а також чудову розважальну програму і масу нових вражень.

Літні канікули зі школою Club Class
(Мальта, Сент-Джуліанс)

Вік учасників: від 7-17 років

Тривалість: від 1 тижня

Що може бути краще, ніж літній відпочинок на чудових мальтійських пляжах, купання в чарівному морі і одночасне вивчення англійської мови в країні, де він є офіційним. Крім вивчення мови з носіями і звикання до британського акценту, учасники програм відвідують масу екскурсій і розважальних заходів, кожен день їх чекають спортивні та веселі заходи.

Літні канікули з Bodwell High School
(Канада — Ванкувер, Вікторія, Уістлер)

Вік учасників: 10-17 років

Тривалість: від 2 до 5 тижнів

Якщо ви хочете повне занурення в англомовне середовище, то Bodwell High School пропонує унікальну програму літніх канікул на базі кампусів університетів, де живуть канадські та іноземні студенти під час навчального року. Згідно за навчальним планом Bodwell, тут кожен тиждень присвячений окремій темі і щоденні ігри сприяють самоаналізу і розвитку командного духу, а також  дуже насичена розважальна програма.

Літні канікули в OHLA (США, Майямі)

Вік учасників: 12-19 років

Тривалість: від 2 до 3 тижнів

Виняткова можливість для бажаючих вивчити і вільно спілкуватися англійською мовою і тих, хто мріє побачити Америку і провести незабутній час в Майамі. Студенти мають унікальну можливість поринути в середу культурного розмаїття під час відвідування англійських класів. Школа також пропонує заняття спортом, туризмом і активним відпочинком.

Літні канікули в Swiss Language Club (Швейцарія, Лейзін)

Вік учасників: 12 -18 років

Тривалість: від 1 тижня

І замикає наші ТОП — 5 шкіл на літні канікули 2016 року — Swiss Language Club, яка знаходиться в одній із найкрасивіших країн світу. Протягом багатьох років, тисячі учасників приїжджали в цей табір. Тут не тільки красива природа, а й традиційна швейцарська концепція, яка підходить до всіх потреб сучасного підлітка.

Звертайтеся до нас з будь-яких питань, ми будемо раді Вам допомогти!