Університет Масарика в Брно

Університет Масарика в Брно

Masarykova Univerzita

Перейти до переліку спеціальностей

Університет Масарика — один з найважливіших освітніх і наукових закладів в Чеській Республіці та Центральній Європі.

Університет Масарика було засновано в 1919 році. Університет налічує дев’ять факультетів, що включають більш ніж 200 кафедр, інститутів та клінік.

Університет Масарика в Брно пропонує вищу освіту в широкому спектрі традиційних і сучасних наукових дисциплін і є одним з найбільш динамічно зростаючих вищих навчальних закладів в Європі.

Університет Масарика був в числі перших хто впровадив трирівневу структуру освіти (бакалавр — магістр — доктор), засновану на кредитах та сумісну з системою ECTS, а в 2010 році – єдиним в Чехії, хто виграв European Credit Transfer System Label (ECTS Label). Цей сертифікат, виданий Європейською комісією, підтверджує якість вищої школи й декларує, що установа оцінюється в кредитній системі, яка коректно використовується у всіх програмах бакалавра та магістратури.

Інформаційна система Університета Масарика в Брно в 2005 році отримала престижну премію EUNIS Elite Award. В цьому напрямку Університет Масарика став першим вищим навчальним закладом в Чеській Республіці і першим з десяти нових країн-членів ЄС.

Вступними іспитами на бакалаврат і повну магістратуру (5-6 років без одержання ступеня бакалавра) на всі факультети (крім медичного факультету та факультету соціальних досліджень) абітурієнти складають Тест на виявлення схильності до навчання — ТСП (Test studijních předpokladů — www.muni.cz/tsp). Тест містить 60 питань на вербальне, символьне, числове і критичне мислення, аналітичне мислення та судження, просторову уяву та культурний огляд. Тривалість ТСП становить 100 хвилин.

Дата проведення тестування: 6-7 травня 2017 року в Брно.

Факультети Масарикова Університета:


Юридичний факультет

Юридичний факультет університету є одним з чотирьох державних шкіл права в Чеській Республіці. Його історія починається незабаром після Першої світової війни та супроводжується злетами та падіннями, а також періодами, коли факультет був закритий протягом десятиліть.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 17 січня 2017 року
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів 6-7 травня 2017 6-7 травня 2017
Іспити ТСП Профільні іспити


Медичний факультет

Медичний факультет був закладений при створенні університету в 1919 році. З самого початку місією факультету було виховання майбутніх лікарів, вчених і професійних працівників охорони здоров’я. Випускники факультету застосовують свої знання в медичних і парамедичних професіях, багато з них знаходять своє місце в престижних науково-дослідних установах.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 14, 18 січня 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 29 лютого 2017
Дати складання іспитів 22 червня 2017 16-17 червня 2017
Іспити Тести з біології, хімії, фізики (залежно від спеціальності) Профільні іспити


Факультет природничих наук

Факультет природничих наук університету Масарика пропонує навчання в галузі математичних, фізичних, хімічних, біологічних наук та наук про Землю. Факультет має акредитацію на 153 спеціальності бакалавра, магістра та доктора, орієнтованої на освіту, як професійних дослідників так і підготовку майбутніх вчителів загальноосвітніх шкіл. Традиційно висока якість освіти є предметом інтенсивної наукової діяльності, яка також є одним з пріоритетних напрямів діяльності факультету.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 21, 24 січня 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів 6-7 травня 2017 – ТСП 6 травня 2017 – спеціальний тест 6 травня 2017
Іспити ТСП та спеціальний тест Профільні іспити (напр. географія, хімія та біохімія, математика, математика-економіка, фізика, біологія, антропологія, геологія


Філософський факультет

Філософський факультет є одним з чотирьох основних факультетів університету Масарика. Перші лекції тут були проведені в 1921/1922 навчальному році для 128 студентів. З моменту заснування факультету були розроблені не тільки традиційні гуманітарно-орієнтовані дисципліни (історія, філософія та класична філологія, включаючи слов’янську, романо-германську філологію), але й нові напрямки досліджень (соціологія, психологія, історія мистецтва, музика, наука). На сьогодні на факультеті, як і раніше, розвиваються традиційні дисципліни, але також підтримується розвиток нових дисциплін.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 20 січня 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів 6-7 травня 2017 – ТСП 8-9 червня 2017 – спеціальний тест 8-9 червня 2017
Іспити ТСП та спеціальний тест Профільні іспити


Педагогічний факультет

Педагогічний факультет почав свою роботу восени 1946, як п’ятий факультет університету Масарика.

Основним завданням факультету сьогодні, як і в минулому, є підготовка вчителів для дитячих садків, початкових шкіл і в деяких галузях для середніх шкіл. Крім того, факультет проводить дослідження в галузі спеціальної освіти і соціальної педагогіки. Факультет нараховує більше шести тисячі студентів та тисячі випускників за всі роки своєї діяльності.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 4 лютого 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів 6-7 травня 2017 – ТСП 10-13 квітня 2017 – спеціальний тест 1-13 травня 2017
Іспити ТСП та спеціальний тест Профільні іспити


Факультет економіки та управління

Факультет економіки та управління був створений в 1990 році і почав свою діяльність у вересні 1991 року. За час свого існування він перетворився на стабільну установу, яка надає економічну освіту майже чотирьом тисячам студентів за науковими ступенями бакалавр, магістр, доктор. Головним завданням факультету економіки та управління є розвиток навчання та досліджень в економічних науках. Факультет бере участь в науково-дослідних проектах спільно з Національним фондом освіти, грантовим фондом «Для всіх», з Інститутом економіки та Інститутом теорії інформації та автоматизації Академії наук ЧР.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 23 січня 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів ТСП – 6-7 травня 2017 6-7 травня 2017
Іспити ТСП
ТСП + тест з іноземної мови (для спеціалізації «Європейське економічне,
адміністративне та культурне дослідження»)
Профільні іспити


Факультет інформатики

Факультет інформатики (FI) був заснований в 1994 році в якості першого факультету в своєму роді в Чеській Республіці і багато в чому передбачив появу подібних факультетів в інших університетах. Факультет пропонує максимально відкриту систему навчання, що дозволяє студентам обрати і зосередитися на індивідуальних інтересах. Освіта на факультеті носить сильний міждисциплінарний характер. Факультет має сучасні засоби-мереж широкосмугового зв’язку, вся площа факультету покрита технологією бездротового зв’язку. На факультеті розроблена і діє інформаційна система університету для підтримки навчальної діяльності та електронного навчання. Ця система в 2005 році отримала престижну нагороду як найкраща інформаційна система європейського університету. В цілому, амбіції факультету забезпечують високу якість освіти для інформаційного суспільства третього тисячоліття.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 13 січня, 3 лютого 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів ТСП – 6-7 травня 2017 6-7 травня 2017
Іспити ТСП Без іспитів


Факультет соціальних наук

Факультет соціальних наук (ФСН) був заснований в 1998 році як незалежний факультет Університету Масарика. Факультет соціальних наук є кульмінацією багатьох років існування деяких дисциплін на факультеті мистецтв, де вже був в 1921 році створено факультет соціології — сьогодні одна з найстаріших установ такого роду в Європі. У 2005 році факультет переїхав в нещодавно відреставровану будівля, яке пропонує студентам прекрасні умови: сучасна бібліотека з високою якістю фонду іноземних видань, достатня кількість персональних комп’ютерів, спеціалізованих АКДС і мультимедійні роботи.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 20 січня 2016
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів Тест SCIO (OSP+ZSV)
8-9 липня 2017 Профільні іспити
Тест SCIO (OSP+ZSV)
8-9 липня 2017 Профільні іспити
Іспити SCIO, ТСП та спеціальний тест Профільні іспити


Спортивний факультет

Факультет спорту є наймолодшим факультетом університету. Він був заснований на початку 2002 року в зв’язку з розвитком спортивної освіти в регіоні.

Місією факультету є пропаганда атрибутів здорового способу життя, як необхідної частини сучасного життя. Факультет застосовує і розвиває знання з спортивної медицини, передає студентам нові знання в області харчування і регенерації в спорті і в повсякденному житті, здійснює підготовку кваліфікованих фахівців для освітньої діяльності в соціальній сфері та сфері відпочинку.

Бакалавр Магістратура
Дні відкритих дверей 31 січня 2017
Строки подачі заяв 29 лютого 2017 30 квітня 2017
Дати складання іспитів 6-7 травня 2017 – ТСП
07 травня 2017 – тест з природничих наук
20-21 травня 2017 – практичний іспит
20-21 травня 2017
Іспити ТСП; спеціальний тест з математики та біології, практичний іспит (напр. плавання, атлетика, гімнастика, ігри) Профільний письмовий іспит, практичний іспит (напр. плавання, атлетика, гімнастика, ігри)

Спеціальності

Форма навчання:

Р – очна форма навчання
К – комбінована форма навчання
А – навчання англійською мовою

Факультети:

ЮФ – Юридичний факультет
МФ – Медичний факультет
ФПН — Факультет природничих наук
ФФ – Філософський факультет
ПФ – Педагогічний факультет
ФЕУ – Факультет економіки та управління
ФІ – Факультет інформатики
ФСН – Факультет соціальних наук
СФ – Спортивний факультет

Ф Спеціальність Спеціалізація Бакалаврат Магістратура
Термін Форма Термін Форма
ЮФ Спеціалізація в праві Юридичні відносини з нерухомістю 3 Р
Право і міжнародна торгівля 3 Р
Право і підприємництво 3 Р
Право соціального забезпечення 3 Р
Теорія і практика кримінальних процедур 3 Р
Громадське управління 3 Р 2 Р
Право і фінанси 3 Р
Вищий судовий працівник 3 Р
Право і юридична наука Право 2 Р
МФ Санітарія Акушерка 3 Р
Загальна медична сестра 3 РК
Акушерка Акушерка 3 РК
Спеціалізація в охороні здоров’я Фізіотерапія 3 Р 2 Р
Дієтолог 3 Р 2 Р
Оптометрія 3 Р 2 Р
Рентгенолог 3 Р
Санітарний лаборант 3 РК
Санітарна робота в геронтології 2 РК
Загальна медицина Загальна медицина 2 Р
Загальна медицина Загальна медицина 2 РА
Стоматологія Стоматологія 2 Р
Стоматологія 2 РА
ФПН Математика Загальна математика
Викладання математика + другий предмет (географія і картографія, Інформатика, Англійська мова та література, Музика, Мистецтво, Аніматор спортивних ігор) 3 Р
Викладання математики + Спеціальна педагогіка 3 Р
Математичний аналіз 2 Р
Геометрія 2 Р
Алгебра і дискретна математика 2 Р
Логіка 2 Р
Математичне моделювання та кількісні методи 2 Р
Математика та інформатика 2 Р
Вчитель математики для середньої школи + другий предмет (Дискретна геометрія, Географія і картографія, Обчислювальна техніка, Музика, Мистецтво, Англійська мова, Базові суспільні науки, Фізична культура) 2 Р
Вчитель математики для середньої школи + Спеціальна педагогіка 2 Р
Прикладна математика Статистика та аналіз даних 3 Р 2 Р
Фінансова та страхова математика 3 Р 2 Р
Математика і економіка 3 Р 2 Р
Моделювання та обчислення 3 Р
Фізика Фізика 3 Р
Біофізика 3 Р 2 РК
Викладання фізики + другий предмет (Математика, Хімія, Інформатика, Аніматор спортивних ігор) 3 Р
Прикладна фізика Астрофізика 3 Р
Фізика і менеджмент 3 Р
Медична фізика 3 Р
Фізика конденсованих матеріалів 2 РК
Фізика плазми 2 РК
Теоретична фізика і астрофізика 2 РК
Вчитель фізики для середньої школи + другий предмет (Математика, хімія, Обчислювальна техніка, Фізична культура 2 Р
хімія Хімія 3 Р
Біофізична хімія 3 Р
Хімія консервування та відновлення 3 Р 2 Р
Аналітична хімія — менеджер хімічної лабораторії 3 Р 2 Р
Викладання хімії + другий предмет (Біологія, Географія і картографія, Математика) 3 Р
Неорганічна хімія 2 РК
Фізична хімія 2 РК
Хімія навколишнього середовища 2 РК
Хімія матеріалів 2 РК
Органічна хімія 2 РК
Структурна хімія 2 РК
Вчитель хімії для середньої школи + другий предмет (Біологія, Математика, Географія і картографія) 2 РК
Біохімія Біохімія 3 Р 2 Р
Хімічна інформатика і біоінформатика 3 Р
Аналітична біохімія 2 РК
Бімолекулярна хімія 2 РК
Прикладна біохімія Прикладна біохімія — напрямки: Біоаналітична хімія, Клінічна біохімія, Біотехнології 3 Р
Біологія Загальна біологія — напрямки: Екотоксикологія, Фізіологія рослин, Фізіологія тварин, Мікробіологія 3 Р 2 Р
Молекулярна біологія і генетика 3 Р 2 Р
Систематична біологія і екологія — напрямки: Ботаніка, Зоологія 3 Р 2 Р
Математична біологія 3 Р 2 Р
Викладання біології + другий предмет (Математика, Географія і картографія, Фізика, Інформатика) 3 Р
Вчитель біології для середньої школи + другий предмет (Фізика, Математика, Географія і картографія 2 РК
Антропологія Антропологія 3 Р 2 Р
Геологія Геологія 3 РК 2 Р
Управлінська геологія 3 РК
Геологія в комбінації з археологією 3 Р 2 Р
Географія і картографія Географія 3 Р
Географічна картографія та геоінформатика 3 Р
Географія і картографія з напрямком на викладання + другий предмет (Англійська мова та література, Історія, Інформатика) 3 Р
Прикладна географія 2 РК
Фізична географія 2 РК
Регіональна географія і регіональний розвиток 2 РК
Соціальна географія 2 РК
Географія і картографія та геоінформатика 2 РК
Учитель географії та картографії для середньої школи + другий предмет (Історія, Обчислювальна техніка, Англійська мова) 2 РК
Прикладна географія Геоінформатика і сталий розвиток 3 Р
Геоінформатика і регіональний розвиток 3 Р
ФФ Філологія Загальне мовознавство (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Філологічні наукові дослідження (1 або 2 спеціалізації) 3 Р
Середземноморське дослідження (1 або 2 спеціалізації) 3 Р
Скандинавське дослідження 3 Р
Балканістика (1 або 2 спеціалізації) 3 Р
Балтістика (1 або 2 спеціалізації) 3 Р
Японознавство (2 спеціалізації) 3 Р
Англійська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 РК 3 (5) РК
Болгарська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5 ) Р
Чеська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Чеська мова зі спеціалізацією комп’ютерна лінгвістика 3 Р
Чеська мова для іноземців 3 Р
Французька мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 РК 3 (5) Р
Хорватська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Італійська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Класичний грецький мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5 ) Р
Латинська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Македонський мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Німецька мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 ( 5) Р
Голландська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Голландська мова, література і культура в середньоєвропейському контексті 3 Р
Норвезька мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Новогрецьку мову та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Польська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Польська мова з нахилом на практику ведення бізнесу, послуг і туризму 3 Р
Португальська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Російська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Російська мова з нахилом на практику ведення бізнесу, послуг і туризму 3 Р
Словенська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Словацька мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Сербська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Іспанська мова та література ( 1 або 2 спеціалізації) 3 РК 3 (5) Р
Українська мова та література (1 або 2 спеціалізації) 3 Р 3 (5) Р
Філологія (дві спеціалізації) Французька мова для економічної і адміністративної діяльності
Економічна політика
Класична філологія 3 Р
Латинська мова та література середніх віків 3 Р
Літературне порівняння 3 Р
Славістика 3 Р
Філософія Філософія 3 РК 2 Р
Релігієзнавство 3 РК 2 РК
Історичні науки Археологія 3 Р 2 (5) Р
Архівна справа 3 Р 2 Р
Етнологія 3 РК 2 Р
Історія 3 РК 2 (5) РК
Класична археологія 3 Р 2 Р
Музейна справа 3 РК 2 РК
Допоміжні історичні науки 3 Р 2 Р
Доісторична археологія близького сходу 3 Р 2 Р
Інформаційне дослідження і бібліотечну справу 3 РК 2 (5) РК
Міжнародні наукові дослідження Європейські дослідження 2 РК
Культурне дослідження Китаю 2 Р
Міжнародні зв’язки 2 РК
Загальна теорія і історія мистецтва і культури Історія мистецтв 2 РК 2 Р
Естетика 2 Р
Музична наука 2 РК 2 РК
Комбіноване дослідження мистецтва 2 РК
Теорія і мистецтво театру 2 РК 2 РК
Теорія і мистецтво фільмів і аудіовізуальної культури 2 РК 2 РК
Теорія і практика старовинної музики 2 РК
Теорія інтерактивних носіїв 2 РК 2 РК
Естетика і культурне дослідження 2 РК
Менеджмент в культурі 2 РК
Порівняльне дослідження історії культур 2 РК
Педагогіка Педагогіка 2 РК 2 РК
Соціальна педагогіка і консультування 2 РК 2 Р
Соціальна педагогіка і дозвілля 2 РК 2 Р
Андрогогіка 2 Р
Психологія Психологія 5 РК
Переклад та інтерпретація Переклад англійської мови 2 Р
Переклад Французької мови 2 Р
Переклад Німецького мови 2 Р
Переклад Російської мови 2 Р
Вчитель середньої школи Вчитель середньої школи з предметів (Англійська мова та література, Чеська мова та література, Естетика, Педагогіка, Обчислювальна техніка, Основи соціальних наук, Французька мова та література, Історія, Італійський мова та література, Латинська та література, німець мова та література, Португальська мова та література, Російська мова та література, Іспанська мова та література) 2 РК
ПФ Філологія Спеціалізації спільно з філософським факультетом 3 РК
Педагогіка Спільно з філософським факультетом 3 РК 2 РК
Дошкільна та позашкільна педагогіка Вчитель дитячого садка 3 РК
Спеціалізація в педагогіці Викладання іноземної мови (англійська, французька, німецька, російська) 3 РК
Викладання іноземної мови (англійська) 3 РА
Соціально-педагогічна допомога 3 Р
Спеціальна художня освіта 3 Р
Практика викладання 3 РК
Викладання чеської мови та літератури (2 спец.) 3 РК
Викладання музичного виховання (2спец.) 3 РК
Підготовка вчителів англійської мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів англійської мови та літератури для початкової школи (2 спец .) 3 РКА
Підготовка вчителів чеської мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів історії для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів музичного виховання для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів німецької мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів спеціальної педагогіки для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів спеціальної педагогіки для початкової школи (2 спец.) 3 РКА
Підготовка вчителів спеціальної педагогіки для початкової школи (2 спец.) 3 РКН
Підготовка вчителів спеціальної педагогіки з акцентом на інклюзивну освіту для середньої школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів спеціальної педагогіки з акцентом на інклюзивну освіту для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Підготовка вчителів техніки та інформатики для початкової школи (2 спец.) 3 РК
Спеціальна педагогіка — інклюзивна освіта (2 спец.) 3 РК
Спеціальна педагогіка — інклюзивна освіта (2 спец.) 3 РКА
Спеціальна педагогіка — інклюзивна освіта (2 спец.) 3 РКН
Спеціальна педагогіка Комунікаційні техніки 3 РК
Спеціальна педагогіка 3 РК 2 РК
Спеціальна педагогіка 3 РКА 2 РКА
Спеціальна педагогіка 3 РКН 2 РКН
Спеціальна андрагогіка 2 РК
Спеціальна андрагогіка 2 РКА
Спеціальна андрагогіка 2 РКН
Спеціальна андрагогіка для вчителів 2 РК
Спеціальна андрагогіка для вчителів 2 РКА
Спеціальна андрагогіка для вчителів 2 РКН
Викладання для першого ступеня початкової школи 5 РК
Викладання англійської мови для початкової та мовної школи 2 РК
Викладання французької мови для початкової та мовної школи 2 РК
Викладання німецької мови для початкової та мовної школи 2 РК
Викладання російської мови для початкової та мовної школи 2 РК
Спеціальна педагогіка для вчителів 2 До
Викладання англійської мови для початкової та мовної школи 2 КА
Викладання англійської мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 2 РК
Викладання англійської мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 2 РКА
Викладання англійської мови та літератури для початкової та мовної школи (2 спец.) 2 Р
Викладання чеської мови та літератури для початкової школи (2 спец .) 2 Р
Викладання французької мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання німецької мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 2 РК
Викладання російської мови та літератури для початкової школи (2 спец.) 2 РК
Викладання фізики для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання історії для початкової школи (2 спец.) 2 РК
Викладання музичної культури для початкової школи (2 спец.) 2 РК
Викладання хімії для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання малювання для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання математики для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання цивільного права для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання природних наук для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання спеціальної педагогіки для початкової школи (2 спец.) 2 РК
Викладання техніки та інформатики для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання здорового способу життя для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання мистецтва для початкової школи (2 спец.) 2 Р
Викладання географії для початкової школи (2 спец.) 2 Р
ФЕУ Економічна теорія Економіка 5 Р
Економіка 5 РА
Економіка 2 Р
Економіка і менеджмент Управління бізнесом 3 Р 2 РК
Управління бізнесом 3 РА 2 Р
Менеджмент 3 К
Фінансове управління 5 Р
Регіональний розвиток і управління 5 Р
Управління бізнесом 5 Р
Управління бізнесом 5 РА
Фінанси і бухгалтерський облік Фінанси 3 РК 2 РК
Фінанси 3 РА 2 Р
Фінанси і право 3 Р
Фінанси і право 3 РА
Економічна політика і управління Європейське економічне, адміністративне та культурне дослідження 3 Р
Фінансовий бізнес 3 РК 2 РК
Фінансовий бізнес 3 РА 2 РА
Національна економіка 3 Р
Національна економіка 3 РА
Регіональний розвиток і туризм 3 РК
Регіональний розвиток і управління 3 РК 2 РК
Регіональний розвиток і управління 3 РА 2 РА
Громадська економіка 3 РК 2 Р
Громадська економіка 3 РА 2 РА
Громадська економіка і управління 2 РК
Громадська економіка і управління 2 РА
Економічні перетворення 2 РА
Економічна політика 2 Р
Економічна політика 2 РА
Економічна політика і міжнародні зв’язки 2 Р
Економічна політика і міжнародні зв’язки 2 РА
Громадське управління 2 Р
Системний інженірінг і інформатика Економічні інформаційні системи 3 Р
Системний інженірінг і інформатика Економічні інформаційні системи 3 РА
Кількісні методи в економіці Математичні і статистичні методи в економіці 2 Р
ФІ Прикладна інформатика Прикладна інформатика 3 Р 2 Р
Біоінформатика 3 Р 2 Р
Інформатика в громадському управлінні 3 Р
Соціальна інформатика 3 Р
Сервіси — дослідження, управління та інновації 2 Р
Сервіси — дослідження, управління та інновації 2 РА
Обробка зображень 2 Р
Інформатика 3 Р 2 Р
Математична інформатика 3 Р
Паралельні та розподільні системи 3 Р 2 Р
Комп’ютерні мережі та комунікації 3 Р 2 Р
Комп’ютерні системи та обробка даних 3 Р
Програмування технічних структур 3 Р 2 Р
Штучний інтелект і обробки природної мови 3 Р 2 Р
Безпека інформаційних технологій 2 Р
Інформаційні системи 2 Р
Комп’ютерна графіка 2 Р
Комп’ютерні системи 2 Р
Теоретична інформатика 2 Р
Вчитель середньої школи Спільно з іншим предметом 2 Р
ФСП Гуманітарне навколишнє середовище Дослідження навколишнього середовища (2 спец.) 3 Р 2 Р
Безпека і стратегічні дослідження (2 спец.) 3 Р
Європейське дослідження (2 спец.) 3 Р
Гендерні дослідження (2 спец.) 3 Р
Економічна політика (2 спец.) 3 Р
Дослідження журналістики та медіа (2 спец.) 3 Р
Міжнародні зв’язку (2 спец.) 3 Р
Політологія (2 спец.) 3 Р
Психологія (2 спец.) 3 Р
Соціальна антропологія (2 спец.) 3 Р
Соціальна політика і соціальні роботи (2 спец.) 3 Р
Соціальна робота (2 спец .) 3 Р
Соціологія (2 спец.) 3 Р
Державна політика та людські ресурси (2 спец.) 3 Р
Медіа та комунікаційні дослідження Медіа дослідження і журналістика 3 Р 2 Р
Безпека і стратегічні дослідження (2 спец.) 3 Р
Європейські дослідження ( 2 спец.) 3 Р
Гендерні дослідження (2 спец.) 3 Р
Економічна політика (2 спец.) 3 Р
Дослідження журналістики та медіа (2 спец.) 3 Р
Міжнародні зв’язки (2 спец.) 3 Р
Політологія (2 спец.) 3 Р
Психологія (2 спец.) 3 Р
Соціальна антропологія (2 спец.) 3 Р
Соціальна політика і соціальні роботи (2 спец.) 3 Р
Соціальна робота (2 спец.) 3 Р
Соціологія (2 спец.) 3 Р
Державна політика і людські ресурси (2 спец.) 3 Р
Міжнародні територіальні дослідження Європейські дослідження 3 Р 2 Р
Культурне дослідження Китаю 3 Р
Міжнародні зв’язки 3 Р 2 Р
Міжнародні зв’язки та енергетична безпека 2 Р
Міжнародні зв’язки та енергетична безпека 2 РА
Міжнародні зв’язки і Європейське дослідження 2 Р
Політологія Політологія 3 РК 2 До
Психологія Психологія 3 РК 2 РК
Психотерапевтичне дослідження 2 Р
Соціальна політика і соціальна робота Соціальна політика і соціальна робота 3 РК 2 РК
Соціальна робота 3 Р 2 РК
Державна політика та людські ресурси 3 Р 2 РК
Державна політика та людські ресурси 3 Р 2 РКА
Соціологія Соціологія 3 РК 2 РК
Соціологія 2 РА
СФ Спеціалізація в охороні здоров’я Фізіотерапія 3 Р
Дієтологія 3 Р
Оптометрія 3 Р
Рентгенологія 3 Р
Лаборант 3 РК
Фізична культура і спорт Менеджмент в спорті 3 РК 2 РК
Регенерація і харчування в спорті 3 РК
Спеціальне дослідження безпечних інгредієнтів 3 РК
Фізична культура і спорт 3 РК 2 до
Прикладне дослідження безпечних інгредієнтів 2 РК
Викладання фізичної культури в початковій і середній школі 2 РК