ВНЗ Швейцарії: 24.06.2019

24 червня в Москві пройшов день відкритих дверей провідних університетів Шверцаріі. З Європи до нас завітав спеціальний гість – директор з розвитку п’яти провідних університетів Швейцарії Містер Каміль Оссейні, який провів презентацію ВНЗ.

Освіта в сфері гостинності в Швейцарії знаходиться на найвищому рівні, тому навчання на даних і інших спеціальностях не тільки престижно, але і відкриває для студентів блискучі кар’єрні перспективи.

Навчання за кордоном – ідеальний варіант для тих, хто хоче поєднувати освіту з отриманням досвіду перебування за кордоном, в тому числі з комунікацією з іноземними колегами, подорожами.

Розширення кругозору та професійних кордонів студентів – освноной пріоритет Швейцарської освітньої групи в сфері гостинності. Університети відомі тим, що приймають багато учнів з інших країн, а значить – вчить студентів адаптуватися до всіх культур, що дуже важливо для працівників сфери гостинності та туризму.

Практика в вузах передбачає оплачуване стажування, що проводиться в кожному другому семестрі навчального року. Це вже заздалегідь орієнтує студентів на практичну сферу роботи в таких популярних напрямках, як дизайн, кулінарія, готельне і ресторанне управління, івент-менеджмент.

Для вступу необхідно знання англійської мови, яке можна підтвердити сертифікатом IELTS або пройти внутрішній тест від університетів. Для вступу до ВНЗ студенту необхідно також заповнити анкету і написати мотиваційний лист.

Особливу увагу на семінарі було приділено умовам вступу в інститути, Каміль Оссейні надав детальну інформацію про стипендії, які анонсовані університетами на 2019 і 2020 рік. Зокрема в університеті HIM в місті Монтре – на липень 2020 року для всіх бажаючих, хто хоче вступати на програму бакалаврату діє велика стипендія, яка може компенсувати до 20% від вартості навчання. Каміль також розповів про можливості відвідування дня відкритих дверей інститутів в самій Швейцарії. Найближчі будуть проведені в жовтні, на яких кожен бажаючий абітурієнт 10-11 класу може зареєструватися разом з батьками і приїхати на два або три дні до Швейцарії, відвідати будівлі інститутів, послухати лекції, поспілкуватися зі студентами. Швейцарська Освітня Група надає проживання та трансфер по програмі. Для того, щоб зареєструватися на дні відкритих дверей необхідно зв’язатися з представниками МСМ в будь-якому місті – Москві, Санкт-Петербурзі, Алматі або Києві.

Швейцарія – одна з найбезпечніших і найблагополучніших країн Європи. Кожен студент, який відправляється на навчання за кордон, може бути спокійний щодо свого перебування в незнайомій країні. Куратори програм ретельно стежать за якістю проживання, харчування, а також наявністю всіх необхідних навчальних матеріалів.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: