Успішні українські студенти – які вони?

Після закінчення школи у майбутніх студентів починається один з найважливіших етапів в житті – вибір майбутньої професії, який надалі визначить, ким вони стануть і їхній загальний життєвий напрям.

Незважаючи на те, що Україна також стала частиною болонської системи і поступово переходить до європейської системі освіти (бакалавріат – 3 роки, магістратура – 2 роки) система освіти в країні не дозволяє студентам, виїжджати за межі СНД і влаштовуватися на роботу з українським дипломом. Зараз українці стали більш мобільними і намагаються використовувати університетський час з користю: навчаючись в українських ВНЗ, вони отримують добру освіту та вдосконалюють свої професійні навички на курсах та стажуваннях за кордоном чи все частіше вдаються до модного тренду – закінчують курси МВА.

Раніше ступінь успішності визначався оцінками в заліковій книжці, але зараз на працевлаштування впливає не тільки колір диплома, але і професійні стажування, курси і, нарешті, повноцінна освіта за кордоном. Це і робить студентів успішними. Щоб у майбутньому бути впевненим у роботі та в достойному окладі, багато українських студентів під час навчання неодноразово відвідують закордон або відразу ж після школи вступають на навчання до Європи чи Америки, щоб залишитися там назавжди.

Якщо раніше поїздки за кордон здавалися недоступним задоволенням, то тепер поїхати навчатися за кордон реально навіть для середньостатистичних громадян. Однією з таких країн, яка надає можливість іноземним студентам навчатися безкоштовно є Чехія. Ця країна за останні роки взяла курс на глобалізацію – активно укладаються договори з Німеччиною, Великобританією, Канадою та США. При цьому у студентів є можливість поїхати під час навчання в іншу країну, в ту, в якій вони хотіли б навчатися, але не змогли через фінансове становище.

Чехія також приваблює українців близькістю менталітету і легкістю мови, яку українці встигають опанувати досконало після року життя у Чехії. Знання української та російської мов безсумнівно стають у пригоді.

Можливість отримання безкоштовної освіти, легкість вивчення мови, територіальна близькість до Україні дозволили Міжнародному Союзу Молоді створити унікальні програми підготовки студентів до вступу у вищі навчальні заклади Чехії. За підготовчий рік в Чехії, майбутні студенти вивчають чеську мову до рівня необхідного, щоб успішно здати іспити у ВНЗ та поступити на бажану спеціальність на бюджет, а для тих, хто принципово хоче вчитися англійською — навчання виходить набагато дешевше, ніж у відомих дорогих університетах світу. При цьому у студентів немає меж до самовдосконалення – старанність призводять до того, що вони стають стажерами найвідоміших європейський і американських фірм, таких як: IBM, HP, Microsoft, DHL і т.ін, при цьому за час навчання проходять стажування не тільки в Чехії, але і за кордоном, досвід набутий за цей час стає приємним бонусом для роботодавця.

Так хто ж такі успішні українські студенти? Успішність полягає в правильно обраній професії та підтвердженні своїх практичних навичок міжнародними сертифікатами і дипломами. Зараз в період глобалізації та інтернаціоналізації дуже важливо бути мобільним і орієнтованим на технології, що практично неможливо, не побувавши за межами своєї країни. Тому багато українців, які хочуть отримати європейський досвід та мають при цьому середній бюджет, обирають Чехію, країну, яка надає іноземцям можливість стати частиною Європейського співтовариства.

Оберіть своє майбутнє просто зараз!

Зателефонуйте за номерами: +38 044 361 30 44, +38 09344 22 41, +38 096 361 30 44 або приходьте до нашого офісу та отримайте безкоштовну консультацію у наших спеціалістів за адресою: м. Лук’янівська, вулиця Січових Стрільців 77.