В аквапарку з МСМ: 19.08.2019

в аквапарку

Гірки, хвилі і навіть джакузі – студенти МСМ в чеському аквапарку!

19 серпня студенти літніх освітніх програм Міжнародного Союзу Молоді побували в аквапарку “Aquapalace”, що в перекладі означає “Водний палац”. І дійсно, тематичними місцями відповідно назві аквапарку є “Палац хвиль”, “Палац пригод” і “Палац відпочинку”.

У зоні “Водний світ”, яка займає понад 9 тисяч квадратних метрів, знаходиться велика кількість розваг: студенти могли тут покататися з трьох водних гірок, шести тобогганів і на самому цікавому атракціоні «Space Bowl», встановленому тут для тих, хто любить побільше екстриму .

У морській зоні раз за певний відрізок часу запускається штучне море з імітацією хвиль, що з боку створює враження, ніби ви на знаходитесь на справжньому курорті і спостерігаєте прибій. Хвилі включаються рівно на сім хвилин після попереджувального звуку, який лунає в аквапарку. Навпроти знаходиться тепле джакузі, куди можна залізти після активних розваг.

В аквапарку також побудований великий басейн зі штучною течією – майже 20 метрів в довжину. По всьому аквапарку розташовуються гідромасажні ванни з різною температурою води. У літню пору тут відкритий атракціон “Дика річка”, який огинає будівлю по периметру – напевно, одне з найвеселіших і відчайдушних розваг. 

Аквапарк особливо підходить як для дорослих, так і маленьких відвідувачів – в дитячій зоні розташований піратський корабель і багато невеликих безпечних гірок.

Крім того, покатавшись на гірках, студенти могли спостерігати підводну зону, де знаходяться два акваріуми, – там мешкає навіть нічна акула та інші види морських мешканців. 

Цікавий факт! В аквапарку знаходиться спеціально обладнана водолазна яма глибиною вісім метрів, що є рекордом для Чехії. Для занурення пропонується три рівня складності, останній з яких включає в себе занурення на максимальну глибину під наглядом інструктора.

Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом з дня “В аквапарку з МСМ”, де наш фотограф відобразив найбільш пам’ятні моменти з відвідування “Aquapalace”. Пам’ятайте, що у нас також є Інстаграм, де публікуються останны новини з подій життя студентів.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: