Відкриті двері чеських університетів

Кожен успішний студент України з настанням осені починає замислюватись про те до якого університету йому вступити, які університети є престижними, який прохідний бал до вступу та інше.

Станом на сьогодні, європейський диплом оцінюється в декілька разів вище за український і безумовно шанси знайти високооплачувану роботу вищі саме з європейським дипломом.

Чехія вважається однією з країн в яких освіта займає поважне місце. Студенти, які вже отримали диплом в чеських ВНЗ і були наполегливі щодо пошуків роботи за кордоном займають престижні місця по всій Європі і за її межами.

Безкоштовна освіта, вступ без ЗНО, можливість нострифікації — одні з багатьох переваг навчання в Чехії.

У студентів, які ще не визначилися, в якому вищому навчальному закладі вони хотіли б навчатися, є шість тижнів на те, щоб подати заяву про вступ до обраного вузу. Якщо рішення ще не прийнято, познайомитися з роботою вузу можна в Дні відкритих дверей, які зараз проходять в усіх університетах Чехії.

Такі відомі університети як Карлів Університет, Чеський Аграрний Університет, Вища Школа Економіки, Чеський Технічний Університет та інші розповідають своїм відвідувачам про переваги освіти в європейських вузах, вступні іспити та життя студентів . Батьки і студенти зможуть побачити на власні очі приміщення в яких будуть навчатися студенти, студентські гуртожитки, де проживають студенти, обладнання, яке супроводжує процес навчання, технології за допомогою яких надається освіта.

Міжнародний Союз Молоді пропонує Вам не тільки познайомитись з університетами Чехії, а й підготуватись до вступу і підвищити рівень володіння іноземними мовами. Наші програми розроблені таким чином, що задоволеними залишаться як студенти так і їх батьки. Адже кожна програма насичена цікавими екскурсіями, професійним супроводом кураторів протягом всього періода підготовки, спілкуванням з носіями мови і багато іншого.

Варто також згадати, що Чехія являється безпечною країною. Отже, батькам студентів не доведеться переживати з цього приводу.

Університети Чехії надають безкоштовну освіту чеською мовою майже по всіх напрямках підготовки. Не втрачайте можливості познайомитись з Чехією вже на цих канікулах. Спеціально для Вас ми розробили осінні та зимові програми, які спрямовані огорнути Вас атмосферою Праги і провести відпочинок весело і з користю.

Якщо Ви не визначились з напрямком навчання, або у Вас є питання щодо програм навчання – звертайтесь до наших консультантів. Наш офіс в Києві: метро Лук’янівська, вул. Січових Стрільців 77 (офіс 730)

А також Ви можете звернутися до нас в онлайн-консультанті, або заповнити форму зворотнього звязку.
Контакти