Відкритий семінар в Києві: вся правда про освіту в Чехії

16 березня в київському офісі МСМ пройшов відкритий семінар «Вся правда про освіту в Чехії».
На семінарі були присутні учні старших класів, які зацікавлені в своєму майбутньому і вже готуються до вибору університету. Кількість слухачів значно перевищила наші очікування, і це свідчить про те, що свідомих підлітків, націлених на своє успішне майбутнє стає все більше! Це не може нас не радувати!

Освіта в Чехії — це доступно і якісно. Хто не мріє про європейський диплом, який зацікавить майбутнього роботодавця, і про життя в самому серці Європи? На нашому семінарі ми розповіли дітям, що мрії можна і потрібно втілювати в життя!

Катерина Разборова, директор Міжнародного Союзу Молоді в Україні, розповіла про напрямки діяльності компанії і ключові переваги отримання освіти в Чехії, а також познайомила слухачів з унікальною програмою подвійного диплому Чехія-Швейцарія, в рамках якої, за 3 роки студент отримує два дипломи бакалавра від провідних європейських вузів.

Наші гості із задоволенням поспілкувались з Євгенією Пазухою, яка є провідним фахівцем з освітніх програм в Європі, і особисто поставили їй всі свої запитання. Євгенія познайомила учасників семінару з особливостями вступу до вищих навчальних закладів Чеської Республіки. Слухачі дізналися про найбільш затребувані спеціальності в Європі, як зробити вступ до університету максимально успішним і які перспективи чекають їх після закінчення чеського вишу.

Також, на семінарі виступила Уляна Волянська, куратор по роботі з освітніми установами в Україні, і представила програми літніх мовних таборів Академії МСМ в Празі і програми Міжнародної футбольної академії МСМ.

Семінар «Вся правда про освіту в Чехії» пройшов інформативно і в дружній обстановці. Всі учасники були позитивно враженні та наповнені мотивації діяти далі, на зустріч своїй мрії! Особливо учасники зацікавилися програмою подвійного диплому, особливу привабливість якої не можливо не оцінити.