Вища освіта в ЧР: 14.08.2019

вища освіта

14 серпня Міжнародний Союз Молоді провів в Москві семінар на тему «Вища освіта в Чехії». Перша частина семінару була присвячена обговоренню загальних питань про навчання в Чехії, а конкретно про процес отримання студентської візи і про терміни оформлення. Піднімалися також теми і про найбыльш затребувані спеціальності серед чеських та іноземних абітурієнтів. Були перераховані найбільш популярні університети в Чехії, дипломи яких визнаються в усьому світі.

Відомо, що для навчання в вузі на бюджетній основі необхідно отримати сертифікат, що засвідчує володіння чеською мовою на достатньому рівні, щоб нарівні з носіями мови відвідувати лекції та семінари, робити університетські проекти, а також пізніше здавати випускні іспити.

До всього цього готують курси Міжнародного Союзу Молоді – в програму навчання входять не тільки мовні, а й профільні заняття чеською мовою, щоб студент заздалегідь освоїв необхідні професійні терміни. На семінарі детально обговорювалися теми не тільки річних і семестрових програм, але і інші короткі канікулярні програми в Празі для тих, хто бажає урізноманітнити своє проведення часу в Європі і не тільки повчитися, але і помандрувати по Чехії та інших країнах.

Другою частиною семінару стала презентація ексклюзивних програм Подвійних Дипломів. Навчаючись на цих програмах, студент може отримати одразу два дипломи міжнародного зразка від провідних світових університетів, витративши на навчання всього три роки. Перші два роки навчання проходять в столиці Чехії – Празі, а останній рік, на вибір, в США, Канаді або Швейцарії.

Були детально розібрані всі особливості програми, а також перераховані переваги навчання в Європі, які отримує іноземний студент. Слухачі дізналися про кар’єрні перспективи для майбутніх випускників не тільки в своїй рідній країні, але і за кордоном.

Особливу увагу було приділено розбору конкретних кейсів тих студентів, які вже пройшли навчання за програмами Міжнародного Союзу Молоді. В кінці семінару спікери відповіли на всі виниклі питання слухачів і запросили студентів та їх батьків на індивідуальні консультації.

В кінці семінару ми присвятили час розбору кейсів від студентів і індивідуальним консультаціям. На семінарі “Вища освіта в Чехії” були присутні не тільки школярі та студенти, зацікавлені в получшеніі вищої освіти, а й їх батьки. Ми б хотіли особливо подякувати всім слухачам, яких набралося більше 50-ти осіб – за те, що приєдналися до нас в цей день.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: