Як навчити свою дитину англійській мові, на що варто звернути увагу?

Англійська мова є офіційною державною мовою більше ніж в 60 країнах і вважається однією з головних мов світу. Саме англійська мова — міжнародна мова і будь-яка освічена людина погодиться з тим, що знання англійської мови необхідно. Вона потрібна туристам, вченим, політичним діячам, учням, студентам.

Прививати і навчати іноземну мову дітям потрібно з малку. Питання в тому, як це зробити?! Міжнародний Союз Молоді допоможе Вам з цим розібратися.

1. Перший основний момент — викладач, буде це вчитель в школі або на підготовчик курсах, ця людина повинна бути професіоналом своєї справи. Обов’язково через пару уроків поцікавтеся у дитини чи подобається йому навчання і найголовніше сам педагог.

2. Діти дуже активні, так чому б не використати цю рису в позитивному напрямку. Можна використовувати ігри під час уроків з англійськими словами. В інтернеті є багато варіантів такого роду занять.

3. Література. Одне слово, а значення колосальне. Дуже багато залежить саме від підручників з вивчення іноземної мови. Найголовніше підібрати підручники під вік дитини і гарних авторів.

4. Дуже важливо з дитинства привчити читати різні казки, оповідання та дивитися мультфільми саме на англійській мові. Єдине, потрібно так само, як і з підручниками для навчання — підбирати все правильно по віку дитини.

5. Те ж саме можна і робити з музикою. Вибрати пісню англійською мовою, її вивчити, а далі вже кожне слово переводити окремо. Таким чином розширюється словниковий запас, пам’ять і любов до музики.

6. Не забувайте дитину хвалити. Дитина повинна відчувати себе важливим. Наприклад, якщо Ви поїхали за кордон сім’єю нехай спитає щось англійською, наприклад, скільки коштує та чи інша річ =)

Дуже важливо, як можна частіше і більше занурювати дитину в англомовне середовище.

7. Найкращий спосіб — це відправити дитину вивчати англійську мову на канікулах в мовну школу за кордон. Зараз є безліч варіантів, країн, установ — які пропонують саме навчання в середовищі з носіями мови. Дитина за місяць покращить свій рівень так, як вдома б йому знадобилося місяці три — чотири мінімум.

8. Вчіться разом. Це порада для тих батьків, які не вчили іноземну мову в школі або університеті. Для вас використання перерахованих вище методів поки важко. Але не турбуйтеся, вихід є завжди. Чому б не почати вчити англійську разом з дитиною? Таким чином, Ви змогли б не тільки поєднувати приємне з корисним, а й спілкуватися у вільний час зі своєю дитиною англійською мовою =)

За детальною консультацією звертайтеся в наш офіс в Києві: метро Лук’янівська, вул. Січових Стрільців 77 (офіс 730). Або скористуйтеся онлайн чатом чи формою зворотнього звязку.

Контакти