Зоопарк: 14.08.2019

зоопарк мсм

Прогулянка по Празькому зоопарку

14 серпня студенти літніх канікулярних програм Міжнародного Союзу Молоді побували в чеському зоопарку, який знаходиться неподалік від чудового Ботанічного саду і Троїцького замку. Всього в Чехії налічується п’ятнадцять зоопарків, але в Празі знаходиться найбільший з них. Територія зоопарку справді вражаюча, адже він займає майже 60 гектарів. Хоча одного дня дуже мало, щоб обійти зоопарк цілком, студенти МСМ з кураторами постаралися відвідати якомога більше цікавих місць, адже погода в цю середу була просто створена для піших прогулянок! 

Порада: Якщо ви теж вирішите відвідати Празький зоопарк влітку, то вибирайте нежаркий день, щоб була можливість оглянути якнайбільше тварин – в спекотні сонячні дні вони зазвичай ховаються і рідко виходять, щоб їх можна було роздивитися ближче.

Всього в зоопарку розташовано цілих 12 павільйонів, де мешкають майже п’ять тисяч різних тварин: тут ви побачите фламінго і кенгуру, жирафів і слонів, бегемотів і навіть білого ведмедя, який із задоволенням купається в штучному снігу – умови утримання кожного “вихованця” підтримуються на самому високому рівні, щоб тварини почували себе комфортно.

Наприклад, в павільйоні “Індонезійські джунглі” завжди підтримується температура, характерна для тропічних областей. Для відвідувачів павільйону обладнана тераса, звідки можна спостерігати гібонів, варанів, а також пересування орангутангів. Цікаво також відвідати “Африканську панораму”, виставки лемурів і полярних ведмедів, а також контактний зоопарк.

Всі павільйони, а також тварини, на яких хочеться подивитися найбільше, можна знайти за вказівниками або купивши карту у працівників зоопарку. Дістатися до верхньої частини павільйонів зоопарку можна як пішки, так і по канатній дорозі.

Цікавий факт: Згідно з журналом “Форбс” Празький зоопарк займає сьоме місце в списку “Кращі зоопарки в світі” між Честерським зоопарком в Великобританії і зоологічними парками Южної Африки завдяки своїй роботі з порятунку рідкісних і зникаючих видів тварин.

У зоопарк ходять не тільки батьками з маленькими дітьми і туристи, охочі вивчити кожен куточок Праги, а й самі місцеві жителі. 

Нижче ви можете ознайомитися з докладним фотозвітом “У чеському зоопарку” і зберегти найулюбленіші фото на пам’ять. Підписуйте на Інстаграм МСМ, де регулярно публікуються останні новини.

Зв'яжіться з нами%d bloggers like this: